Komentāri
Panda taxi uzradies konkurents? Rīgā reģistrēts jauns uzņēmums – AntiPanda taxi

Oktobra vidū Rīgā reģistrēts jauns uzņēmums SIA AntiPanda taxi, liecina informācija uzņēmumu datubāzē Lursoft.

Kā liecina Lursoft dati, uzņēmums, kura nosaukums līdzinās Rīgā populārās taksometru firmas Panda vārdam, reģistrēts 12. oktobrī, un tā vienīgais īpašnieks ir Krievijas Federācijas valstspiederīgais Jevģēnijs Sergejevs (Evgeny Sergeev).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzņēmums reģistrēts Rīgā, Piedrujas ielā 3, un tā pamatkapitāls ir viens eiro.

Zvanot uz AntiPanda taxi norādīto dispečera numuru, otrā klausules pusē tiek pausts, ka sazvanīta ir taksometru firma eTaxi24. Vaicāts, vai šis ir AntiPanda taxi, portāls Skaties.lv saņem apstiprinošu atbildi.

Uzņēmuma Facebook lapā tiek pausts, ka eTaxi24 ir pakalpojumus, kuru izmantojot, braucienam ar taksometru iespējams saņemt 20% atlaidi, savukārt, zvanot dispečeram, piemērots tiek “Panda tarifs”. eTaxi24 ir lietojumprogramma, ar kuras palīdzību taksometru iespējams pasūtīt, izmantojot viedtālruni. “Tavu pasūtījumu saņem tuvākais brīvais taksometrs tajā cenu grupā, kuru Jūs izvēlēsieties. Nav jāzvana dispečeram,” teikts lietotnes aprakstā.

Savukārt, firma Panda taxi reģistrēta 2014. gada novembrī, un patlaban kļuvusi par vienu no atpazīstamākajiem taksometru uzņēmumiem galvaspilsētā.

Foto – “īstās” Panda taxi automašīnas

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl