Komentāri

Vienā no Rīgas centra krustojumiem – Valdemāra un Zirņu ielas krustojumā – policisti diezgan bieži saskaras ar apzinātu vai neapzinātu pagriezienrādītāja nerādīšanu. Policisti atzīst, – Rīgā ļoti bieži šoferi aizmirst parādīt virzienrādītāju.

Raidījuma “900 sekundes” korespondente Kristīne Ozolniece piektdienas rītā pievienojās ceļu policistiem, lai palūkotu, cik daudzi autovadītāji aizmirst par pagriezienrādītājiem satiksmē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāpiebilst, ka policija visbiežāk soda par nepareizu ātruma izvēli, neuzmanību, drošas distances un ceļazīmju neievērošanu, kā arī nepareizu krustojuma pārbraukšanu un manevriem tajā.

VIDEO!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl