Otrdienas rītā braukšana daudzviet Latvijā apgrūtināta

Komentāri
Otrdienas rītā braukšana daudzviet Latvijā apgrūtināta
Ilustratīvs foto: LETA

Vietām apledojis ceļš un līdz ar to apgrūtināti braukšanas apstākļi ir uz daudziem ceļiem Kurzemē, Vidzemē un Latgalē, informē Latvijas valsts ceļi.

Neilgi pēc pulksten septiņiem rītā apgrūtināti braukšanas apstākļi bija uz autoceļa Liepāja-Rīga A9 (no 105 līdz 133 kilometram), Ventspils-Rīga A10 (no 152 līdz 170 kilometram) un citviet Kurzemē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat apledojis autoceļš A3 Valmieras un Valkas pusē, kā arī autoceļš A2 Vidzemē. Latvijas Valsts ceļi iesaka būt piesardzīgiem arī autovadītājiem Madonas pusē un Latgalē – apledojis ir autoceļš P32 (no 7 līdz 50 kilometram), P36, A13 un A12.

Jau ziņojām, ka otrdien gaisa temperatūra Latvijā iesils no +1 līdz +6 grādiem pēc Celsija. Detalizētu informāciju meklē šeit.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl