Otrais rīts pēc Deglava tilta slēgšanas: Rīgā kavējas sabiedriskais transports un veidojas sastrēgumi

8 komentāri
Otrais rīts pēc Deglava tilta slēgšanas: Rīgā kavējas sabiedriskais transports un veidojas sastrēgumi
ĪRISS SVIKLIS, LETA

Slēgtā Augusta Deglava ielas pārvada apkārtnē un citviet pilsētā piektdienas rītā veidojas sastrēgumi, liecina informācija mājaslapā “Balticmaps.eu”.

Ar sastrēgumu jārēķinās uz Jorģa Zemitāna tilta un uz to vedošās Ieriķu ielas, virzienā uz centru. Tāpat sastrēgums izveidojies netālu esošajā Vaidavas ielā. Pārbraucot pār tiltu, jārēķinās ar sastrēgumu Aleksandra Čaka ielā, posmā no Tallinas līdz Matīsa ielai.

Lasi vēl: Deglava tilts ir slēgts – būtiski mainīti sabiedriskā transporta maršruti

Tāpat sastrēgums izveidojies uz Gaisa tilta un uz to vedošās Brīvības gatves, virzienā uz centru. Ar ilgāku gaidīšanu jārēķinās arī, braucot pa tuvumā esošo Ropažu ielu un Struktoru ielu.

Arī Piedrujas ielā netālu no Deglava pārvada ir sastrēgums.

Sastrēgums virzienā uz centru ir uz Vanšu tilta. Savukārt centrā satiksme ir apgrūtināta Merķeļa ielā un Raiņa bulvārī, kā arī posmā uz Krasta ielas.

Apgrūtināta satiksme ir arī Pārdaugavā Jūrmalas gatvē, Dzirciema ielā, Daugavgrīvas ielā, Buļļu ielā, Slokas ielā un citviet. Satiksme apgrūtināta arī citviet pilsētā.

SIA “Rīgas satiksme” informē, ka 3., 13., 52. maršruta autobusi kavē līdz 20 minūtēm, 51., 23., 50. maršruta autobusi – līdz 15 minūtēm, bet pārējo maršrutu autobusi – līdz desmit minūtēm. Trolejbusiem kavējumi ir līdz 15 minūtēm, bet tramvajiem būtisku kavējumu nav.

Jau ziņots, ka ceturtdienas rītā plkst. 5.00 satiksmei tika slēgts Augusta Deglava ielas pārvads Rīgā, kā rezultātā būtiski mainīti sabiedriskā transporta maršruti un attiecīgajā galvaspilsētas daļā gaidāmi intensīvāki satiksmes sastrēgumi.

TOP komentāri

  • S
    +4 +4 0

    S

    Neesmu rīdzinieks un arī speciālists par tiltiem ne, bildes izskatās pabaigas, to es kā nespeciālists saku.Taču mani sanikno kaut kas cits- kamēr ministrs prasīja konkretas atbildes no būvniekiem,tā saucamajiem ekspertiem, amatpersonām, visi stostījās-tā vai šitā, bistami, droši, jāvērtē.Viens cilvēks rīkojās drosmīgi, slēdza.Tagad visi vienā mutē-nevajadzēja slēgt, viss OK, pārkāpa pilnvaras utt.Vai tur, Rīgā, vispār vīru ar vārdiem ir tikai viens? Vienmēr atceros Maximu-tur ari viss bija drošs,vēl tagad viens otrs cenšas attaisnoties.
  • Gatis Šlanka
  • Igors Puškins

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl