Komentāri
OCTA likumā plāno jaunas izmaiņas: apdrošinātājiem būs jābrīdina autovadītāji
Foto: F64

Plānotas izmaiņas tā dēvētajā OCTA likumā. Paredzēts, ka nākotnē apdrošinātājiem saskaņotā paziņojuma neiesniegšanas gadījumā būs jābrīdina ceļu satiksmes negadījumu izraisījušais autovadītājs.

Patlaban spēkā ir kārtība, kas nosaka, ka apdrošinātājs bez iepriekšējas brīdināšanas regresa kārtībā var piedzīt līdzekļus no negadījuma izraisītāja, ja viņš nav iesniedzis apdrošinātājam saskaņoto paziņojumu 10 dienu laikā no negadījuma dienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču jaunā kārtība paredzēs, ka pēc 10 dienām, kuru laikā negadījumu izraisījušajam autovadītājam jāiesniedz paziņojums, apdrošinātājam jāvēršas pie negadījuma izraisītāja un jālūdz iesniegt saskaņotais paziņojums, bet negadījuma izraisītājam paziņojums būs jāiesniedz piecu dienu laikā. Šo jautājumu pirmajā lasījumā šodien izskatīs Saeimā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl