Komentāri
OCTA likumā plāno jaunas izmaiņas: apdrošinātājiem būs jābrīdina autovadītāji
Foto: F64

Plānotas izmaiņas tā dēvētajā OCTA likumā. Paredzēts, ka nākotnē apdrošinātājiem saskaņotā paziņojuma neiesniegšanas gadījumā būs jābrīdina ceļu satiksmes negadījumu izraisījušais autovadītājs.

Patlaban spēkā ir kārtība, kas nosaka, ka apdrošinātājs bez iepriekšējas brīdināšanas regresa kārtībā var piedzīt līdzekļus no negadījuma izraisītāja, ja viņš nav iesniedzis apdrošinātājam saskaņoto paziņojumu 10 dienu laikā no negadījuma dienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču jaunā kārtība paredzēs, ka pēc 10 dienām, kuru laikā negadījumu izraisījušajam autovadītājam jāiesniedz paziņojums, apdrošinātājam jāvēršas pie negadījuma izraisītāja un jālūdz iesniegt saskaņotais paziņojums, bet negadījuma izraisītājam paziņojums būs jāiesniedz piecu dienu laikā. Šo jautājumu pirmajā lasījumā šodien izskatīs Saeimā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl