Komentāri

Finanšu ministrijai nākas skaidroties par medijos neprecīzi interpretēto informāciju par izmaiņām obligātās civiltiesiskās transporta apdrošināšanas (OCTA) kārtībā.

Proti, transportlīdzekļiem, kas stāv garāžā un netiek izmantoti, polise tomēr nebūs jāpērk. Izmaiņas attiecas tikai un vienīgi uz lauksaimniecības un meža tehniku, kas tiek izmantota darbam slēgtās teritorijās, pagalmos, pļavās, tīrumos un mežos, kuru iepriekš varēja arī neapdrošināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Obligātā civiltiesiskā transporta apdrošināšana (OCTA) faktiski ir vienīgais veids, kā izvairīties no pamatīgiem tēriņiem, ja gadījies iekulties nepatikšanās uz ceļa. Šobrīd OCTA ir obligāta visiem transportlīdzekļiem, kas piedalās satiksmē, tikmēr traktortehnikai un dažādiem lauksaimniecības un mežizstrādes agregātiem, kas uz koplietošanas ceļiem neizbrauc, polisi var nepirkt. Nu šo kārtību nolemts mainīt.

Neapmierinātību ar plānotajām izmaiņām gan pauž lauksaimnieki, kas uzskata, ka prasības ir nesamērīgas. Ministrija gan jebkādas sazvērestības teorijas noraida. Izmaiņas tiek veiktas Eiropas Savienības tiesas sprieduma dēļ, nu likumdošana tiek grozīta visās bloka dalībvalstīs.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl