Komentāri

Finanšu ministrijai nākas skaidroties par medijos neprecīzi interpretēto informāciju par izmaiņām obligātās civiltiesiskās transporta apdrošināšanas (OCTA) kārtībā.

Proti, transportlīdzekļiem, kas stāv garāžā un netiek izmantoti, polise tomēr nebūs jāpērk. Izmaiņas attiecas tikai un vienīgi uz lauksaimniecības un meža tehniku, kas tiek izmantota darbam slēgtās teritorijās, pagalmos, pļavās, tīrumos un mežos, kuru iepriekš varēja arī neapdrošināt.

Obligātā civiltiesiskā transporta apdrošināšana (OCTA) faktiski ir vienīgais veids, kā izvairīties no pamatīgiem tēriņiem, ja gadījies iekulties nepatikšanās uz ceļa. Šobrīd OCTA ir obligāta visiem transportlīdzekļiem, kas piedalās satiksmē, tikmēr traktortehnikai un dažādiem lauksaimniecības un mežizstrādes agregātiem, kas uz koplietošanas ceļiem neizbrauc, polisi var nepirkt. Nu šo kārtību nolemts mainīt.

Neapmierinātību ar plānotajām izmaiņām gan pauž lauksaimnieki, kas uzskata, ka prasības ir nesamērīgas. Ministrija gan jebkādas sazvērestības teorijas noraida. Izmaiņas tiek veiktas Eiropas Savienības tiesas sprieduma dēļ, nu likumdošana tiek grozīta visās bloka dalībvalstīs.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl