Noslēgusies TV6 akcija “Aizver bedri”!

Komentāri
Noslēgusies TV6 akcija “Aizver bedri”!

Ar pirmajām īstajām pavasara vēsmām ir noslēgusies TV6 kampaņa ”Aizver bedri”, kuras laikā visi tika aicināti iesūtīt savas idejas un vērojumus par to, kā aizdarīt tās parādības uz ceļiem, ko saucam par bedrēm.

Paldies visiem par aktivitāti, TV6 saņēma virkni interesantu un asprātīgu ideju, kā cīnīties ar bedrēm. Labā ziņa ir tāda, ka dažas no tām TV6 realizēs ar raidījumu ”Bez tabu”, un vismaz dažas no bedrēm pazudīs no mūsu ceļiem.

Lai arī idejas bija daudz un dažādas, visas tās publicēt nevaram, bet ar daļu no tām padalīties varam gan.

Tad nu lūk, piemēram, Māris K. piedāvā bedrēs sastādīt egles un tajās sakārt atstarotājus. Nenoliedzami radikāla ideja, bet vai pārvietošanās pa ceļiem kļūs drošāka – diez vai:). Savukārt Sarmīte V. Piedāvā bedrēs ieklāt švammes – tā būs mīkstāk pārbraukt bedrēm. Tas nu gan varētu būtu tiesa.

Tikmēr aktivitātes dalībnieks, Latvietis Parastais, ir sarkastisks – bedres esot jāber iet ar politiķu priekšvēlēšanu solījumiem.

Savukārt Ritvars B. piedāvā vienu no radikālākajiem, bet varbūt arī ironiskā kārtā, vienu no efektīvākajiem bedru likvidēšanas risinājumiem: ”Padarīt visus ceļus par vienu lielu bedri, tad atsevišķu bedru nebūs. Problem solved!”

Katrā gadījumā, ja bedru problēmai nebūs efektīva risinājuma, iespējams, piepildīsies Ritvara pareģojums, taču paldies jums visiem, kas aizdomājās par to, kā varētu risināt šo teju mūžīgo mūsu ceļu problēmu.

Lasi vēl