Noskaidroti šoferi, kas varēs uzlabot braukšanas prasmes Sporta kompleksā 333!

0 Komentāru
Noskaidroti šoferi, kas varēs uzlabot braukšanas prasmes Sporta kompleksā 333!
Foto: 333

Tieši pirms divām nedēļām portāls Skaties.lv sadarbībā ar Sporta kompleksu 333 piedāvāja aizpildīt testu Kurš lielceļa supervaronis Tu esi?, uzzināt savas braukšanas prasmes, kā arī piedalīties izlozē, kuras balva – individuāls drošas braukšanas kurss Sporta kompleksā 333!

Šodien izloze ir notikusi, un rezultāti zināmi! Izlozes uzvarētāji ir:

Lāsma Podiņa

Evita Birze

Sveicam!

Ja vēl neesi aizpildījis testu, vari to izdarīt šeit! Izlozē gan vairs nepiedalīsies, taču varēsi pārbaudīt – vai tavas braukšanas prasmes patiešām ir tik labas, kā tu domā!

Balvas apraksts:

Drošas braukšanas individuālā pamatkursa laikā tiek sniegti visaptveroši pamati automašīnas vadīšanā uz dažādiem brauktuves segumiem. Profesionāla instruktora pavadībā apgūsiet pareizu auto vadīšanas tehniku ekstremālos un slidenos apstākļos. Apgūsiet to, kā droši veikt straujus manevrus un izvairīties no šķēršļiem, kā arī pareizu bremzēšanas tehniku. Šis kurss ir izstrādāts, lai jebkurš autovadītājs pēc kursa beigām varētu justies drošāk un pārliecinošāk, vadot automašīnu uz koplietošanas ceļiem.

Pamata kurss ilgst līdz 2,5h un tajā ietilpst:

  • testu laukums: slaloms un bremzēšana uz mainīga seguma (ilgums līdz 1h);
  • aplis: automašīnas sānslīdes apguve, 1. līmenis (ilgums līdz 1h);
  • ripa: automašīnas sānslīdes apguve, 3. līmenis bez šķēršļiem (ilgums līdz 30 min). Apmācību iespējams veikt ar savu vai Sporta kompleksa 333 automašīnu.
0 Komentāru