Komentāri
Noskaidroti šoferi, kas varēs uzlabot braukšanas prasmes Sporta kompleksā 333!
Foto: 333

Tieši pirms divām nedēļām portāls Skaties.lv sadarbībā ar Sporta kompleksu 333 piedāvāja aizpildīt testu Kurš lielceļa supervaronis Tu esi?, uzzināt savas braukšanas prasmes, kā arī piedalīties izlozē, kuras balva – individuāls drošas braukšanas kurss Sporta kompleksā 333!

Šodien izloze ir notikusi, un rezultāti zināmi! Izlozes uzvarētāji ir:

Lāsma Podiņa

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Evita Birze

Sveicam!

Ja vēl neesi aizpildījis testu, vari to izdarīt šeit! Izlozē gan vairs nepiedalīsies, taču varēsi pārbaudīt – vai tavas braukšanas prasmes patiešām ir tik labas, kā tu domā!

Balvas apraksts:

Drošas braukšanas individuālā pamatkursa laikā tiek sniegti visaptveroši pamati automašīnas vadīšanā uz dažādiem brauktuves segumiem. Profesionāla instruktora pavadībā apgūsiet pareizu auto vadīšanas tehniku ekstremālos un slidenos apstākļos. Apgūsiet to, kā droši veikt straujus manevrus un izvairīties no šķēršļiem, kā arī pareizu bremzēšanas tehniku. Šis kurss ir izstrādāts, lai jebkurš autovadītājs pēc kursa beigām varētu justies drošāk un pārliecinošāk, vadot automašīnu uz koplietošanas ceļiem.

Pamata kurss ilgst līdz 2,5h un tajā ietilpst:

  • testu laukums: slaloms un bremzēšana uz mainīga seguma (ilgums līdz 1h);
  • aplis: automašīnas sānslīdes apguve, 1. līmenis (ilgums līdz 1h);
  • ripa: automašīnas sānslīdes apguve, 3. līmenis bez šķēršļiem (ilgums līdz 30 min). Apmācību iespējams veikt ar savu vai Sporta kompleksa 333 automašīnu.
Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl