Komentāri
Nokrišņi un stiprs vējš brīvdienās var apgrūtināt braukšanas apstākļus
FOTO: LETA

Nokrišņi un stiprs vējš brīvdienās var apgrūtināt braukšanas apstākļus; par kritušajiem zariem, kokiem un citiem apgrūtinājumiem uzņēmums ”Latvijas Valsts ceļi” aicina ziņot pa tālruni: 80005555.

Atbilstoši meteorologu prognozēm brīvdienās gaidāmi nokrišņi, migla un stiprs vējš. Piektdien nokrišņi ir iespējami visā valsts teritorijā, dienas laikā pārsvarā lietus, vakarā un naktī arī sniegs un slapjš sniegs, tāpēc autoceļi var būt slideni. Savukārt svētdien ir iespējams stiprs vējš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka ceļi apledo strauji un nevienmērīgi, īpaši tas attiecas uz praktiski neredzamo melno ledu, kas rodas, sasalstot ūdens kondensātam. Visbiežāk tas var veidoties uz tiltiem, ceļu pārvadiem, uz ceļiem, kas ved cauri mežiem, un ūdenstilpņu tuvumā.

Autovadītāji tiek aicināti būt piesardzīgiem, jo īpaši rīta un vakara stundās. Svarīgi izvēlēties laikapstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot lielāku distanci līdz priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem.

Par kritušajiem zariem, kokiem un citiem šķēršļiem satiksmei, kā arī par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem, avārijas bedrēm un citiem apgrūtinājumiem valsts autoceļu tīklā lūdzam informēt VAS “Latvijas Valsts ceļi” Satiksmes informācijas centru, zvanot pa diennakts bezmaksas tālruni: 8000 5555 vai mūsu “Facebook” un “Twitter” kontos.

Laika ziņas

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl