Nodilušas riepas un “tautas tūnings” – CSDD brīdina par daudzu avāriju iemesliem

Nodilušas riepas, laikus neapkopta bremžu sistēma un dažādi “tautas tūninga” elementi ik gadu ir viens no traģisko negadījumu galvenajiem iemesliem ceļu satiksmē, informē Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD).

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • mehāniķis

  mehāniķis

  jāsāk ir ar to varzu kas sēž uzvalkos un gudri d....... , ceļus būvē par nenormālajiem miljoniem, tikai žēl ka mēs viņus neredzam.
 • ZeroCool

  ZeroCool

  “Autovadītāju vienaldzīgā attieksme pret sava auto tehnisko stāvokli..." - nu ir arī tādi protams. Bet es tikko tā padomāju un es nezinu nevienu radu, draugu kaimiņu, paziņu kuram būtu vienalga par sava auto tehnisko stāvokli. Katram no viņu auto vienmēr ir kāds nenovērsts defekts par kuru viņi zina, taču tas nekad nav dēļ vienaldzības, bet gan cita iemesla dēļ kuru valsts auto parka tehniskā stāvokļa sakarā gan neviens valstiskā līmenī nepiemin, lai nebūtu jāņem vērā. Ērtāk un izdevīgāk ir nokaunināt par to ka esi pusnabags un nevari laicīgi savest kārtībā savu 10-20 gadus veco naglukasti.
 • .
 • 112243

  112243

  Tik žēl ka nesaka ka liek 3 skatē par rokas bremzi ja tā nesasniedz 50% no efektivitātes ko cilvēks bez stenda nevar noteikt
 • WONDER_WHY

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!