No valsts grants ceļiem labā stāvoklī ir tikai 8%

Par kritisko situāciju uz grants ceļiem šodien diskutēs Ceļu satiksmes drošības padomes sēdē. Par to, kādā stāvoklī tie ir un cik daudz naudas tiek ieguldīts. Jautājumu par izdangātajiem ceļiem šonedēļ aktualizēja Bauskas novada iedzīvotāji un deputāti, taču ik pavasari un rudeni šis ir sāpīgs jautājums autovadītājiem daudzviet Latvijā.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • oss

  oss

  Tā ir...parasts cilvēks nospers eiriku-ieliks cietumā,spersi miljonus-būsi godājams cilvēks...Nahren tad vispār maksājam to ceļa nodokli!!!Lai uzdzīvotu tie tur augšā?!!!?
 • zina alonderite (ex runga)

  zina alonderite (ex runga)

  visur kur lauku celi ir bedraini no bartas uz siksniem vispar nav izbraucams kur tad ir ta naudina,....
 • es

  es

  Toties atbildīgās amatpersonas,ceļu būvnieki,ceļu uzturētāji,CSDD un ministrijas dzīvo cepuri kuldami.Jo nauda par nodokļiem taču ienāk un ienāk ļoti skaista summa.Valstī nav saimnieka,kurš reiz par visām reizēm sāktu vai nu atlasit no darba vai sēdināt čurķī par nolaidību.Kā var saņemt algu,krāpt valsti,ja cilvēki sēžot savos amatos,neizpilda to kas viņiem ir jāpilda.Kāpēc tādiem maksa algu???Nav rezultāta,nav algas un punkts.Un nevajag te pļūtīt ka pie visa vainojams finansējums.Tādi līdzekļi kas tiek iegūldīti ceļos,strādnieki ar grābekļiem un lāpstām varētu tos ceļus daudz kvalitatīvākus un daudz garākus posmus ieklāt.Firmas tikai iegulda agregātos,tehnikā,ceļ sev lepnus ofisus,izklaidējas ārzemju komandējumos,uztur lepnus auto parkus,bet ceļi kā ir nekvalitatīvi,tā ir.Kā teikt,kāds firmas vadītājs,tāds darba rezultāts.Tieši tāpat kā mums prezidents un ministru prezidents.Tāpēc ka tādi gļēvuļi un izsaimniekotāji vada šo valsti,tāpēc arī tik skaisti dzīvojam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!