Komentāri
No šodienas transportlīdzekļiem obligāti jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām
FOTO: LETA

No šodienas transportlīdzekļiem atļauts piedalīties satiksmē tikai ar ziemas riepām, kurām protektora dziļums nav mazāks par četriem milimetriem. Ceļu satiksmes noteikumi paredz, ka laika posmā no 1. decembra līdz 1. martam visiem automobiļiem un autobusiem, kuru pilna masa nepārsniedz 3,5 tonnas, kā arī to piekabēm jābūt aprīkotām ar riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas apstākļos.

Ziema ir sezona, kad laika apstākļi īpaši apgrūtina autovadītāju ikdienu. Lielais aukstums spēkratiem var radīt tehniskas problēmas un bojājumus, bet apledojušais ceļš neļauj laikus apstādināt ātri braucošu mašīnu, tādējādi spēkrats var ieslīdēt grāvī, uzbraukt uz apmales vai sadurties ar citu automobili.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl