No šodienas Latvijā sāk darboties vēl 20 stacionārie fotoradari!

Komentāri
No šodienas Latvijā sāk darboties vēl 20 stacionārie fotoradari!

Uz Latvijas autoceļiem otrdien, 6. decembrī, sāks darboties otrajā uzstādīšanas kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.

Tas nozīmē, ka kopumā uz Latvijas autoceļiem darbosies jau 40 stacionārie fotoradari, jo 20 ātruma mērierīces uzstādītas un jau darbojas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Amatpersonas apgalvo, ka stacionāro ātruma mērītāju atrašanās vietas tikušas izvēlētas, izvērtējot ceļu satiksmes negadījumu statistiku, “melnos punktus”,  un informāciju par ceļu posmiem ar intensīvu satiksmes plūsmu.

Triju gadu laikā vietās, kur paredzēts uzstādīt mērierīces, notikuši 495 ceļu satiksmes negadījumi, cietuši 135 cilvēki, bet bojā gājuši astoņi.

Ja pirmie stacionārie fotoradari tika uzstādīti ap Rīgu un pašā galvaspilsētā, tad tagad tie atrodas arī attālākos Latvijas reģionos, piemēram, Grobiņā, Ugālē, Līgatnē un Rubenē. Valdības plāns paredz, ka kopumā Latvijā uzstādīt 100 stacionārās ātruma mērierīces.

Aplūko, kur atrodas fotoradari!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl