No nākamā gada maija eksperimentālā kārtā varētu slēgt auto satiksmi Barona ielā

33 komentāri
No nākamā gada maija eksperimentālā kārtā varētu slēgt auto satiksmi Barona ielā
Ilustratīvs foto. (DMITRIJS ŠUĻŽICS, F64)

No 2019. gada maija eksperimentālā kārtā varētu slēgt automašīnu satiksmi Krišjāņa Barona ielā, otrdien preses pārstāvjiem sacīja Rīgas domes mērs Nils Ušakovs (S).

Viņš skaidroja, ka šāda iecere radusies sadarbībā ar dāņu arhitekta un pilsētplānotāja Jana Gēla biroja pārstāvjiem. Tas gan būšot tikai pilsētplānošanas eksperiments, kura laikā tiks izvērtēta iedzīvotāju reakcija uz šādu aizliegumu.

Līdz ar to Krišjāņa Barona iela būs atvēlēta tikai sabiedriskajam transportam, kā arī velosipēdistiem un gājējiem.

Mērs norādīja, ka pašvaldība kopā ar pilsētplānotājiem iecerējusi “vairākus eksperimentus”, ar kuriem sabiedrība plašāk tiks iepazīstināta februārī.

TOP komentāri

 • Edvīns Lukaševičs-Lācis
  +7 +6 -1

  Edvīns Lukaševičs-Lācis

  No nākošā gada varētu slēgt Rīgas domi :D Intresanti kā būtu :D
 • IBIS
  +1 +1 0

  IBIS

  Nu bljadzs.Starp sliedem un trotuaru vajag sarakt gravjus visa ielas garuma.Terbatas iela bus nakama.Atri vajag dronu satiksmi,metro nederes.daudz krievu atkal atvilksies.Visas ielas ,kuras krustojas ar barona,parbrauktuves ar slagbaumjiem.ZB rd prats tupli.
 • Kristaps Ušackis
  +2 +1 -1

  Kristaps Ušackis

  Noteikti bailes, ka bruģis neaiziet pa gaisu!
  Ceru, ka arī velosipēdistiem tik piemērots: obligāta apdrošināšana, reģistrācija un ceļa nodoklis! Aizliegs braukt pa vienu šo Barona ielu, pēc tam plāno iekasēt naudu par iebraukšanu centrā, lai kontrolētu automašīnu kustību, un lai to būtu mazāk, plāno būvēt vairāk velo celiņus, protams, šos celiņus paņems no esošajam ielām, kur noņems no auto braucējiem joslas, mēs maksājam ceļa nodokļus utt, bet mums ņem jau tagad nost joslas! Jau tagad ir uzbūvētas velo joslas, bet velosipēdistiem nav nekādu ierobežojumu, viņiem viss ir atļauts!
  Paskatoties pašlaik šis dienas ir slideni ceļi, sniegs, bet velosipēdisti droši var braukt bez jebkādiem ierobežojumiem, viņi apdraud sevi uz ceļiem un autobraucējiem var uztaisīt lielas nepatikšanas, krītot, saslīdot utt... kur ir loģika!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl