No 2030. gada ir iecere Rīgā ieviest iebraukšanas maksu auto, kas darbināmi ar benzīnu un dīzeli

Pārpratums – tā Satiksmes ministrija skaidro šonedēļ sabiedrības sašutumu izraisījusī ziņa, ka pamatīgu nodokļu slogu uzliks ar degvielu un dīzeli darbināmām automašīnām, kas vecākas par trim gadiem. Ministrija savā mājas lapā neesot aktualizējusi plāna jaunāko versiju, jo patiesībā pretenziju raisošie priekšlikumi pēdējās nedēļās esot tomēr svītroti. Taču tā kā nākošajā plānošanas periodā no 2021.gada transporta nozarē ir ļoti strauji jāsamazina izmešu daudzums, auto īpašniekus sagaida jauni pārsteigumi.

Atpakaļ uz rakstu

18 komentāri

 • Roberts

  Roberts

  Risinajums loti vienkars liekam p**** uz visiem vinu planiem un pērkam zirgus ar karietem. Ko tad darīs.
 • Uldis

  Uldis

  Tu esi tāda ideote Novikova! Nav jau nekas slikts sekot trendam bet Latvija jau nu noteikti nav tā valsts kurā nogalina pasauli! Es esmu pārliecināts ka katrs valsts iedzīvotājs labprāt nopirktu jaunu automašīnu, bet īstā problēma ir lai katrs strādājoš iedzīvotājs arī to spētu izdarīt bez ieslīgšanas citu nesakārtoto bisnesa industriju varā! Domāju būs sāpīgi nākotmē šīm industrijām un varām jo agrāk vai vēlāk sabiedrības morālais ezers būs pārpildīts, un tad no mūsējiem var gaidīt viskautko!
 • Smaida Vaitilaviča

  Smaida Vaitilaviča

  Palasot tos murgus ko valdiba izdomā un kā rīkojas,jāsāk domāt ka viņi ir cietuši ķīmiskā atentātā.Smadzeņu vietā putra.
 • Romāns Štrāls

  Romāns Štrāls

  Varētu ieviest maiņas pabalstu ja pērk jaunāku auto
 • Bēbis

  Bēbis

  Mīļo saimes vecīti. Ziemassvētkos gribētu saņemt elektromobīli. Es to nevaru iegādāties, un es ar nieres pārdošanu arī nevaru tu nopirkt. Nedaudz pietrūkst.Bēbis
 • Vēstule vecītim.

  Vēstule vecītim.

  Mīļo saimes vecīti. Ziemassvētkos gribētu saņemt elektromobīli. Es to nevaru iegādāties, un es ar nieres pārdošanu arī nevaru tu nopirkt. Nedaudz pietrūkst.Bēbis
 • Ivars Umbraško

  Ivars Umbraško

  Vau :) beidzot labas ziņās, lidz 2030.gadam mūsu sabiedriības labklājība strauji kāps, ka varēsim iegādāties jaunas e-auto. Paldies valdības gudrās galvas par mūsu sabiedrības tik straujo labklāibas līmeņa celšamu. Tik vien paliek dziļi, dziļi jums paklanīties.
 • Kas, ko, kpc
 • Kas, ko, kpc

  Kas, ko, kpc

  Ikmēnēša sods saimes deputātiem par ne izpildītājiem darbiem.... Pavisam vienkārši paņem konkrētu saimes deputātu un sāk minusot viņa algu, alga paliek tā pate ja viss ir kārtībā ar darbiem, ja nav kārtībā ar darbiem, nu tad sāk mīnusot, jo mīļumiņ ja jums sāks ķerties klāt pie algas, jūs savādāk sāksiet strādāt....
 • Andris Mihalič Bērziņš
  0 -14 -14

  Andris Mihalič Bērziņš

  Pilnigs sviets...tas ir pec desmit gadiem,manuprat tas ir jadara jau krietni atrak!!!2021 gada!un visi vecie dizeli ar 3.0 ut ir jaapliek ar pamatigiem nodokliem,cik ilgi vaacijas tualete mums buss uzz celiem?
  • Ugis Hartmanis
   • RD

    RD

    Bet vai pats nesaproti, ka lielie dīzeļi pamatīgi bojā gaisu, bet pilsētas apstākļos un sastrēgumos viņi ir pilnīgi bezjēdzīgi. Tās ir tikai īpašnieka ambīcijas un prestiža jautājums, deļ kā jācieš pārējiem.
  • Andris Mihalič Bērziņš

   Andris Mihalič Bērziņš

   Dabiski ka apjedzu,lai neperk vecus audi dizelus ,bet lai perk nelielas jaunas automashinas,finisha bus izmaksas pat vel mazakas!!nav ko.piedirst gaisu vadajot savu dirsu ar 3.0'dizeli!
   • to mihalic

    to mihalic

    Ar ko pats savu dirsu sildi,ar divriteni vai kajam! Bet tev ari jauzliek ekologiskais nodoklis par gaisa piepirsanu,gaze tomer,indigi smirdiga….

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!