No 1. aprīļa par iebraukšanu Jūrmalā būs jāmaksā arī motociklistiem

2 komentāri

Jaunus saistošos noteikumus, kas skar motobraucējus, Jūrmalas dome pieņēma jau janvārī un tas nozīmē, ka no 1. aprīļa par iebraukšanu Jūrmalā jāmaksā gan autovadītājiem, gan motociklistiem.

Jūrmalas dome šādu lēmumu pamato ar to, ka vēlējusies ieviest vienādus nosacījumus visiem ceļu satiksmes dalībniekiem, jo tie visi veido satiksmes plūsmu un ietekmē vidi. Turklāt, ja iepriekš motociklistiem nebija, kur novietot papīra caurlaides, šobrīd šis jautājums atrisināts, jo ieviesti elektroniski norēķini ar “Mobilly” lietotnes palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr motociklistu sabiedrība pret šādu kūrortpilsētas nostāju krasi iebilst un uzskata to par pilsētas budžeta lāpīšanu.

Uģis Spēlmanis
Motokluba asociācijas valdes loceklis

Sākotnēji ideja radās par to, ka nauda jāpaņem par to, jo Jūrmalā nav par stāvvietām jāmaksā. Tātad, braucot iekšā Jūrmalā, jūs uzreiz samaksājat. Jā, protams, kūrortpilsēta gribēja samazināt tranzītu caur pilsētu. Taču, – ja mēs skatāmies ceļu satiksmes noteikumos, tad motocikliem nav jāstāv stāvvietā obligāti, tātad viņi var stāvēt uz trotuāra.

Jūrmalas dome pagaidām neesot veikusi aprēķinus par to, cik daudz motociklistu no aprīļa līdz septembrim iebrauc pilsētā. Tomēr ņemot vērā motociklistu sabiedrības iebildumus, šo normu atkārtoti skatīs nākamnedēļ domes sēdē.

TOP komentāri

 • Motobraucējs
  +1 +1 0

  Motobraucējs

  Nosauciet, lūdzu šīs ieceres virzošo deputātu uzvārdus! Vēlēšanas tuvojas!
 • mirstīgais
  0 0 0

  mirstīgais

  ja tu vari uzturēt savu perdeli,tad vari samaksāt arī par troksni!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl