No 1. aprīļa, iebraucot Jūrmalā, jāmaksā divi eiro

Komentāri
No 1. aprīļa, iebraucot Jūrmalā, jāmaksā divi eiro
Foto: LETA

No trešdienas, 1. aprīļa, līdz 30. septembrim, iebraucot Jūrmalā, atkal būs jāmaksā nodeva divu eiro apmērā.

Bez maksas kūrortpilsētā varēs iebraukt ar elektromobiļiem, kā arī invalīdi un tie, kuriem ir nosūtījums pie ārsta Jūrmalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Caurlaižu iegādes punktos darbojas tradicionālie nodevas maksas termināļi – kopumā tādi ir 15. Astoņos termināļos var norēķināties ar bankas maksājumu kartēm, septiņos – skaidrā naudā ar monētām.

Nodevu par iebraukšanu Jūrmalā var samaksāt arī ar īsziņu vai izmantojot mobilo aplikāciju.

Visu gadu autostāvvietas Jūrmalā teritorijā vietās, kur atļauta autotransporta novietošana, ir bez maksas, izņemot privātās autostāvvietas.

Jūrmalas dome apgalvo, ka iegūtā nauda tikšot izmantota tranzīta satiksmes ierobežošanai, tūrisma un kūrorta attīstībai, kā arī vides aizsardzībai un kultūras pieminekļu aizsardzībai.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl