Nitišs un citi rallija grandi atklāj, ar ko lepojas autosportisti?

Komentāri

Rallija autobraucēji Reinis Nitišs, Ralfs Sirmacis, Kristaps Blušs un Emīls Blūms lepojas ar vismaz trīs lietām, kas ir viņu automašīnās. Latviešu rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs lepojas ar krēslu, jaudu un vadību, taču Emīls Blūms – ar piekari.

Reiņa Nitiša automašīna mazāk nekā 2 sekundēs sasniedz ātrumu 100 km/h. Atšķirībā no Reiņa Nitiša, 2012. gada Latvijas čempions R2 klasē – jaunākais LRČ čempions Latvijas vēsturē – Ralfs Sirmacis vienkārši lepojas ar to, ka viņa mašīna ir skaista. Savukārt rallists Emīls Blūms lepojas ar savas automašīnas krēslu un piekari, jo bez tās nav iespējams nekur aizbraukt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Divkārtējais Austrumeiropas drifta čempions Kristaps Blušs atzīst, ka viņš lepojas ar savu automašīnu, jo tā ir spīdīga, un viņam vienkārši ļoti patīk ar to pārvietoties.

Taču, vai sportisti ir māņticīgi, skaties jau šo piektdien, 13. novembrī, Bez Tabu Dzīves smalkumos plkst. 20.20 TV3!

Foto

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl