Komentāri
Nitišs un Bakeruds piedalīsies Žiguļu Kauss septītajā posmā
FOTO: LETA

17. augustā Salas pagasta rallijkrosa trasē Baroni norisināsies Žiguļu Kauss septītais posms, kurā piedalīsies arī FIA pasaules rallijkrosa čempionāta (Pasaules RX) komandas Olsbergs MSE komandas piloti Reinis Nitišs un Andreas Bakeruds.

”Augusta vidū pasaules čempionātā starp sacensībām Kanādā un Francijā ir neliela pauze, līdz ar to mums abiem ir brīvs laiks. Tā kā šajā laikā Latvijā norisināsies pirmās sacensības jaunajā rallijkrosa trasē Biržu lidlaukā – Žiguļu Kauss, kurās plānoju piedalīties, piedāvāju arī Andreasam iespēju startēt šajās sacensībās. Viņš bez domāšanas piekrita piedalīties, lai gan viņam nav ne mazākā nojausma, kas tas ir… Galvenais, ka varēsim kopā pavadīt vairākas dienas, pārrunājot ne tikai sacīkšu tehniskos datus un trajektorijas, bet arī ar autosportu nesaistītus tematus,” tā par viesi no Norvēģijas stāsta Reinis Nitišs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Olsbergs MSE komandas pilots Andreas Bakeruds atzinis, ka viņam nav ne jausmas kā būs startēt ar VAZ automašīnu. ”Reinis man rādīja videoierakstus no Žiguļu Kauss sacensībām un teikšu godīgi – tas viss izskatās pēc lielas jautrības un laba veida kā gūt pozitīvas emocijas. Lai gan mana pirmā mašīna bija aizmugures piedziņas Ford Sierra, tas bija tik sen, ka es pat vairs neatceros, kā bija ar to braukt. Lai gan mans mērķis ir nepiespiestā gaisotnē izbaudīt brīvdienas, es ienīstu zaudēt, tāpēc jau šodien varu teikt, tiklīdz apsēdīšos pie stūres, mans mērķis būs uzvarēt un apsteigt Reini,” tā pavēstijis Andreas Bakeruds.

Sacensības notiks pēc rallijkrosa principa – vienlaicīgi trasē dosies četri sportisti. Dalībnieku ieskaite notiks standarta un brīvajā klasē atkarībā no automašīnas tehniskajiem parametriem, turklāt startēt aicināts ikviens žiguļa markas automašīnas īpašnieks, kura transporta līdzeklis atbilst sacensību tehniskajiem noteikumiem. Sacensību ietvaros tiks izcīnīta specbalva labākajam junioram.

Lasi vēl