Nissan prognozē peļņas kāpumu

Komentāri
Nissan prognozē peļņas kāpumu
Foto: EPA/LETA

Japānas autobūves kompānija Nissan Motor Co. pirmdien paaugstināja peļņas prognozi šim biznesa gadam izmaksu samazināšanas un Japānas jenas vērtības krituma dēļ.

Nissan prognozē, ka tīrā peļņa biznesa gadā, kas noslēgsies martā, veidos 420 miljardus jenu (3,1 miljardu eiro), nevis 405 miljardus jenu (3,02 miljardus eiro), kā tika lēsts iepriekš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus kompānija paziņoja, ka tās peļņa biznesa gada pirmajos deviņos mēnešos, kas noslēdzās decembrī, veidoja 338,8 miljardus jenu, un tas ir par 23,6% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pirms gada.

Tikmēr autoražotāja tirdzniecības apjoms deviņos mēnešos palielinājies par 11,1% – līdz 8,09 triljoniem jenu.

Nissan norāda, ka pozitīvie finanšu rezultāti skaidrojami ar spēcīgo tirdzniecības apjomu ASV, izmaksu samazināšanu un labvēlīgām valūtas kursa svārstībām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl