1 komentārs
Neskatoties uz aizrādījumiem, Rīgas centrā esošā ”stroikā” turpinās automašīnu tirdzniecība
FOTO: Skaties.lv

TV3 raidījums Bez Tabu jau iepriekš ziņoja par situāciju, kas  izveidojusies Rīgā, Mūkusalas ielā 66, kur ekskluzīvas automašīnas tirgo nepabeigtā būvobjektā. Norādītajā vietā atrodas četrus stāvus augsta jaunceltne, pie kuras piestiprinātas dažādas ekskluzīvu automašīnu reklāmas. Tāpat redzams, ka nepabeigtajā celtnē atrodas dažādi spēkrati, kuru cenas svārstās no 20–40 tūkstošiem eiro.

Objektā uzstādītā informatīvā plāksne liecina, ka šeit iecerēts autosalons ar dienesta dzīvokli. Tomēr celtniecības darbi jau kādu laiku apstājušies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Teorētiski teritorija ir būvlaukums, tā būtu jānorobežo tā, lai tajā nevarētu iekļūt nepiederošas personas. Realitāte ir tāda, ka konkrētajā teritorijā var iekļūt jebkurš interesents.

Pēc portāla Skaties.lv rīcībā esošās informācijas, būvobjektā Rīgas pilsētas būvvalde jau iepriekš konstatējusi virkni nepilnību, sākot ar to, ka būvlaukumā tiek veikta komercdarbība un ēkas īpašnieks teritorijā nesaskaņoti izbūvējis žogu.

Šobrīd, kopš Bez Tabu sižeta, ir jau apritējis mēnesis, bet īpašnieks joprojām būvlaukumā turpina nodarboties ar komercdarbību.

Portāls Skaties.lv Rīgas pilsētas būvvaldē noskaidroja, ka objektā atkārtoti veikta apsekošana, un tā īpašniekam piemērots mutisks brīdinājums, kurā īpašnieks aicināts nekavējoties pārtraukt automašīnu tirdzniecību.

Atkārtotā apsekošanā secināts, ka ēkas īpašnieks jau kādu laiku nav turpinājis būvdarbus, un ēkas konstrukcijas tiek pakļautas ārējiem apstākļiem, kas savukārt var negatīvi ietekmēt konstrukciju nestspēju un noturību.

Rīgas pilsētas būvvaldes norāda, ka konkrētajā būvlaukumā nekādā gadījumā nedrīkst atrasties nepiederošas personas.

Būvvalde šobrīd lietu nodevusi administratīvo pārkāpumu komisijai, kas tālāk lems par soda piemērošanu. Šī gada 29. decembrī būs zināms, kāds sods ēkas īpašniekam tiks piemērots.

Līdz 2015. gada 1. februārim objekta īpašniekam uzdots sagatavot būvobjekta konstrukciju ekspertīzi un ēkas apsekošanas atzinumu, kas jāiesniedz Rīgas pilsētas būvvaldē.

Pēc portāla Skaties.lv rīcībā esošās informācijas, ēkas īpašnieks ar komercdarbību konkrētajā būvlaukumā nodarbojas kopš 2012. gada.

”Īpašnieks ir saņēmis būvatļauju. Būvatļauja ir derīga arī šobrīd, viņš to ir pagarinājis šā gada vasarā. Līdz ar to būtībā, atbilstoši normatīvā akta regulējumam, šis tiek uzskatīts par būvobjektu, kurā, protams, nedrīkst atrasties nepiederošas personas. Tas nedrīkst tikt ekspluatēts,” tā iepriekš TV3 raidījumam Bez tabu norādīja Rīgas pilsētas Būvvaldes pārstāve Ilze Žūka.
Savukārt ēkas īpašnieks norādīja, ka ēka netiek izmantota. 

”Tiek izmantota telpa, kurā var novietot kaut ko. Kāpēc lai es jaunbūvē nevarētu novietot? Uzskatāt, kā gribat. Ja es izmantoju ne tā, tad vērsieties attiecīgajās instancēs, rakstiet sūdzību un miers,” tā iepriekš paziņoja objekta īpašnieks.

Portāls Skaties.lv turpinās sekot līdzi notikumu gaitai.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl