Neraugoties uz aicinājumiem palikt mājās, ceļa posmā no Rīga-Saulkrasti veidojas sastrēgumi

Kopš rīta ceļā no Rīgas uz Saulkrastiem izveidojies automašīnu sastrēgums vairāku desmitu kilometru garumā, novēroja aģentūra LETA.

Atpakaļ uz rakstu

77 komentāri

 • Es no psrs

  Es no psrs

  Nju luudzu inficeejat viaus ... Lai beidzot buutu taa LV poligons karam ar Krieviju...
 • Ivars Krieviņš

  Ivars Krieviņš

  Tāds priekšstats ka valsti vada garīgi slimi cilvēki..
 • Samanta

  Samanta

  Kādēļ lai cilvēki nedotos? Vai kāds ir liedzis? Latvijā nav karantīnas kā to publisko skaļi. Vārdam "karantīna" nozīme nav laipna lūgšana vai iedrošināšana palikt mājās. Kad būs kā Itālijā, tad laikam tikai sāks visu slēgt un ieviest karantīnu. Csdd uzsāk teoriju? Tad kamdēļ pulciņi ciet? Vispirms, lai valdība vienojas par vienu domu un tās loģisku secinājumu, tad arī viss notiks.
 • Normunds
 • Baiba Ro

  Baiba Ro

  Manuprāt ar daudziem noteikumiem pārspīlē - kāpēc bērnu nevar dārziņa pats vecāks ievest ? - vai tiešām valdība domā ja vecāki mājas būs slimi ar COVID-19 , tad bērns būs vesels? - šis ir viens no aplamākajiem noteikumiem ...ar to nevienu nepasargās. Tā pat grupiņā bērni kontaktējas cits ar citu.
  Nākamais - par aicinājumiem palikt mājas , vai tiešām visi domā tā kolona brauc uz vienu galamērķi ? Aizbraucot uz to pašu jūru staigāt ( es ar ģimeni sestdien biju) un cilvēki bija diezgan daudz , bet distance starp cilvēkiem bija vairāk kā pacmit metri...

  Vīruss nepazudīs līdz 14.04 un ko, tas nozīmē ,ka arī visu vasaru pavadīsim četras sienās? -es noteikti ne! Protams ievērošana distanci starp citiem cilvēkiem , kā arī pārvietošos ar savu auto , un nedošos uz vietām kur nav iespējams izvairīties no cilvēkiem .

  Lielveikali manuprāt ir lielākais risks kur saslimt , un domāju aizverot lielveikalus uz brīvdienām ciet tas neko nemainīs , jo visiem kam vajadzēja lielveikalu dosies darbadienās!
  • Nu ja

   Nu ja

   baibiņa gribēs būt vesela, lai bēbis vesels un mamma ar tēti veseli, ja vien tādi ir, tad sēdēsi kā mīļā 4 dienās un būsi pateicīga, ka nepieķēdē metru garā ķēdē pie radiatora vai neaiznaglo logus un durvis.
 • Beshanijs

  Beshanijs

  Nu ko lai saka. Cilvekiem nepielec kamer nesaslims pats vai kads tuvs cilveks. Ar shadu ricibu negribeshanu saprast un ignoret notiekosho, panaksim pilnigu blokadi un komandantstundas. Krievija jau ir tadas situacijas. Lielpilsetas slektas. Un tie kas velas iebraukt pilseta no rajona, tiek atgriesti atpalal. Un nevienam neinterese, vai tu brauci pirkt medikamebtus vai partiku. TAUTA BEIDZOT ATJEDZIETIES, vai mums tadu situaciju vajag.
 • Saulkrasts

  Saulkrasts

  Skaidrs ka tā būs , cilvēki brauc un brauks. Apzinīgie ievēro nedrūzmējās , piem kuršos Saulkrastos , nav iespējams izvairīties 2 m veikala iekārtojuma dēļ.
  Es gribētu labāk limitu , 1 cilvēks veikalā uz 50m2 , un laika limits pirkumam 15 min.
  Apsargs regulē un viss . Ekonomiku nedrīkst apstādināt , dēļ idiotiem kas neapzinās situācijas nozīmīgumu kopumā.
 • S

  S

  Kádél Rígai ká visapdraudétákai un slimákai nav karantína ká teritorijai? Tur ir telpas, ársti, policija,kontrole vienuviet.Vismaz potenciáli inficétie neapdraudétu apkártéjos laukos, vasarnícás.
 • Sigita

  Sigita

  Tauta ir stulba. Vai tiešām nav iespējams noturēties mājās kamēr vīruss ir sākuma stadijā. Visi tie idioti kuri brauc pie dabas, iet veikalos, degvielas uzpildes stacijās, pērk ēst, tādā veidă pakļauj riskam vietējos iedzīvotājus, kuri ir riska grupā!! Uzlikt bargus sodus, norobežot Rīgu, lai nav iespējams izbraukt vai iebraukt!
 • Andris Zeltins

  Andris Zeltins

  Vienkārši ģeniāli!... kamēr izdodas ieturēt 2m distanci. 😎👍

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!