Komentāri

Motorolleru vadītāji piektdien pārpildīja galvaspilsētu – nepilnu nedēļu pēc motociklistiem, arī viņi atklāja sezonu!

Trīs jauni puiši – Dāvis, Edgars un Kārlis – jau piekto gadu bija sastopami Biķernieku trasē Rīga, kur notika Motorolleru sezonas atklāšana. Jaunieši šo pasākumu pirmo reizi rīkojuši 2010. gadā, un pašiem par to ir ļoti liels prieks. Turklāt pasākums kļūst aizvien populārāks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Puišu mērķis ir popularizēt motorollerus Latvijā, un pirmajā vietā likt drošu braukšanu. Viņi cer, ka šāda divriteņu transporta uz ielām būs aizvien vairāk, lai gan viņi atzīst arī to, ka ne visiem “rolleri” patīk. Piemēram, pret motorolleriem iebildumi esot daļai autovadītāju.

Novēlam visiem motorolleru vadītājiem, lai labi ripo un aicinām ievērot satiksmes noteikumus! Savukārt autovadītājiem – iecietību un pacietību!

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl