Nepalaid garām ”Servisadienu”! Nebijusi iespēja bezmaksas pārbaudīt auto

3 komentāri
Nepalaid garām ”Servisadienu”! Nebijusi iespēja bezmaksas pārbaudīt auto
FOTO: LETA

Autovadītāji septiņās Latvijas pilsētās tiek aicināti uz nebijušu akciju – Servisadienu, kurā bez maksas varēs pārbaudīt transportlīdzekļa atbilstību drošas satiksmes prasībām.

Pasākuma laikā interesenti aicināti uzdot jautājumus kvalificētiem auto aprūpes speciālistiem un gūt informāciju par mūsdienīgu auto diagnostiku, apkopi un uzturēšanu.

Akcija Servisa kvalitātei ir nozīmē notiks aprīļa beigās un maijā sākumā Valmierā, Rēzeknē, Jēkabpilī, Jelgavā, Liepājā, Talsos un Rīgā. To rīko DBS Autoskola sadarbībā ar Ceļu Satiksmes Drošības direkciju, Bosch Car Service, Bridgestone un Statoil Latvija.

“Vēlamies aicināt autovadītājus aizdomāties, cik kvalitatīvu un atbilstošu aprūpi mūsu auto saņem ikdienā. Tēma kļuvusi aktuāla, jo aizvien biežāk mūsdienu automašīnu kvalitatīvai apkopei nepieciešamas īpašas diagnostikas iekārtas, zināšanas un atbilstoši sagatavoti speciālisti. Diemžēl liela daļa autovadītāju joprojām ir kūtri un problēmu gadījumā nemeklē palīdzību, kas nereti noved pie lielākiem auto bojājumiem un izdevumiem,” stāsta DBS Autoskolas direktors Jānis Vanks.

Bezmaksas pārbaudes visās pilsētās notiks divās vietās – piepilsētas CSDD tiks veikta auto elektronikas un drošības sistēmu diagnostiska, savukārt pie Statoil DUS varēs novērtēt riepu stāvokli (protektora atlikums, ražošanas gads u.c.), veikt nepieciešamo riepu spiediena korekciju, lampu gaismas stara novērtējumu u.c.

Autovadītāji, kuri apmeklēs abas akcijas norises vietas, varēs izlozes kārtībā laimēt vērtīgas ar auto ekspluatāciju un apkopi saistītas balvas: riepu komplektu, degvielas karti 100 eiro vērtībā, 24 stundu palīdzības polisi, drošas un ekonomiskas braukšanas apmācību.

Servisa dienas turpmāk notiks divas reizes gadā – pirms vasaras un ziemas braukšanas sezonas. Akciju informatīvi atbalsta Valmieras, Rēzeknes, Jēkabpils, Jelgavas, Liepājas un Talsu pašvaldības.

Automašīnu bezmaksas pārbaudes notiks no plkst. 11.00 līdz 19.00:

  • 26. aprīlī Valmierā CSDD (E. Lācera iela 3) un Statoil DUS (Stacijas iela 29)
  • 28. aprīlī Rēzeknē CSDD (Jupatovkas iela 1a) un StatoilDUS (Atbrīvošanas aleja 143B)
  • 29. aprīlī Jēkabpilī CSDD (Ārijas Elksnes iela 2) un Statoil DUS (Rīgas iela 218G)
  • 5. maijā Liepājā CSDD (Brīvības iela 148) un Statoil DUS (Esperanto iela 2/8)
  • 6. maijā Talsos CSDD (Fr. Blumbaha iela 9) un Statoil DUS (Jaunratnieki, Ģibuļu pagasts)
  • 9. maijā Jelgavā CSDD (Satiksmes iela 2a) un Statoil DUS (Brīvības bulv. 1)
  • 10. maijā Rīgā Statoil DUS(Duntes iela 15) un Statoil DUS (K. Ulmaņa gatve 110)

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl