Ņem vērā! Svētku brīvdienās Ceļu policija strādās pastiprinātā režīmā

1 komentārs
Ņem vērā! Svētku brīvdienās Ceļu policija strādās pastiprinātā režīmā
FOTO:LETA

Šodien ir tā dēvētā Zaļā ceturtdiena, rīt Lielā piektdiena, pieminot Jēzus Kristus krustā sišanu un viņa nāvi Golgātā. Un tad svētdien tiek svinēta Kristus augšāmcelšanās.

Tā kā priekšā ir vairākas brīvas dienas, tajās policija strādās pastiprinātā režīmā, zinot pieredzi, ka garākas brīvdienas diemžēl nāk ar biežākiem pārkāpumiem uz ceļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īpašu uzmanību policisti pievērsīs tam, vai autovadītāji nav sēdušies pie stūres alkohola reibumā.

Papildus likumsargi uzraudzīs, vai autovadītāji un viņu pasažieri lieto drošības jostas, kā arī gadījumā, ja transportlīdzeklī atrodas bērni, pārbaudīs, vai ir izpildīti priekšnoteikumi drošai bērnu pārvadāšanai.

Svētku brīvdienu laikā policisti sekos līdzi arī tam, vai autovadītāji ievēro atļauto braukšanas ātrumu un neapdraud citus satiksmes dalībniekus. Citus gadus Lieldienu brīvdienu laikā pārbaudīti vairāk nekā 50 000 autovadītāju.

TOP komentāri

  • Tato
    +1 +1 0

    Tato

    Nu super raksts!!!!!!!!!!!!!!! Tik interesants, izglītojoš, sensacionāls, daudz jauna!!! Cirks!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl