Komentāri
Ņem vērā! Sestdien Rīgā vairākās ielās ierobežos satiksmi
Foto: LETA

Saistībā ar Rīgas MTB velomaratonu, kas notiks šodien, 25. jūlijā, īslaicīgi tiks ierobežota satiksme vairākās Rīgas ielās.

No plkst. 11.30 līdz plkst. 14.30 var tikt ierobežota transportlīdzekļu satiksme uz laiku līdz 15 minūtēm Biķernieku un Sergeja Eizenšteina ielas krustojumā, Biķernieku ielā, Mazā Juglas ielā, Juglas ielā, Hipokrāta ielā, Mežciema ielā, Celma ielā, Malienas ielā un Šmerļa ielā, informē Uģis Vidauskis, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāvis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl