Komentāri

Mainīgo laika apstākļu dēļ, ievērojami pasliktinājusies grants seguma ceļu kvalitāte. Daudzviet to stāvoklis ir kritisks. Ceļu uzturētāji uz vairākiem ceļiem jau noteikuši pārvietošanās masas ierobežojumus.

Šobrīd 40% no autoceļiem ar grants-šķembu segumu ir sliktā stāvoklī un situācija ar katru gadu pasliktinās. Parasti pavasaros notiek grants ceļu greiderēšana, taču pagaidām to veikt vēl nevar.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Guntis Karps, Latvijas autoceļu uzturētājs valdes loceklis:

Pavasarī situācija diemžēl ir tāda, ka šīs grants segas ir pārmitrinātas un mežos vēl ir sasalis, laukos atkusis, un dažkārt iznāk tāda dubļu pārvietošana, bet kvalitatīvu darbu nevar veikt.

Jāpiebilst, ka ceļu uzturēšanai esošā stāvoklī, ik gadu būtu nepieciešami 500 miljoni eiro, bet valsts budžetā ir ieplānoti tikai 195 miljoni eiro. Satiksmes ministrija sola meklēt veidu, kā finansēt  ceļu remontu.

Foto:

Skaties video!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl