Ņem vērā! Latvijā norisināsies iespaidīga atļautā braukšanas ātruma kontrole

7 komentāri
Ņem vērā! Latvijā norisināsies iespaidīga atļautā braukšanas ātruma kontrole
FOTO: LETA

Lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību riskiem, ko var radīt pārgalvība uz ceļa, šonedēļ Valsts policija ar vairākām aktivitātēm pievērsīs pastiprinātu uzmanību pārgalvīgajiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Vēršoties pret pārgalvību ceļu satiksmē, šonedēļ visā valsts teritorijā Ceļu policija vērsīs pastiprinātu uzmanību atļautā braukšanas ātruma pārkāpējiem, jo īpaši to kontrolējot no ceturtdienas, 21. aprīļa, 6.00 rītā, kad lielākā daļa Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, tostarp Latvija, atkārtoti piedalīsies 24 stundu ātruma kontroles maratonā.

Tik iespaidīga mēroga kontroles maratons pirmo reizi Latvijā norisinājās pērn, kad vienlaikus arī citas ES dalībvalstis kontrolēja steidzīgos satiksmes dalībniekus.

Izveidots arī īpašs videoklips, ar kuru vēršam sabiedrības uzmanību problēmjautājumiem ceļu satiksmē.

Aicinām ikvienu interesentu iesaistīties un būt sociāli aktīviem, savās iespēju robežās videoklipu publiskojot pēc iespējas plašākā sabiedrībā.

Lai aktualizētu atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanas bīstamību ceļu satiksmē, Valsts policija šonedēļ rīko arī fotokonkursu autovadītājiem – ”Droši brauksi – tālu tiksi”.

Konkursa mērķis ir veicināt autovadītāju izpratni par šā pārkāpuma bīstamību ceļu satiksmē, kā arī aicināt autovadītājus ievērot atļauto braukšanas ātrumu.

Labākā fotoattēla autors balvā iegūs Drošas braukšanas skolas dāvanu karti 250 eiro vērtībā drošas un ekonomiskas automašīnas vadīšanas apmācībai septiņu stundu garumā. Konkursā aicināts piedalīties ikviens interesents.

Papildu informācija un konkursa nolikums lasāms šeit.

TOP komentāri

  • KD
    +1 +1 0

    KD

    Būtu arī interesanti, lai ieliek statistiku par to dienu , par cik ceļu satiksmes negadījumi ir kritušies , dēļ šiem reidiem.
  • Ligi
  • Profs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl