Komentāri
Ņem vērā! Brīvības un Pērnavas ielas krustojumā līdz jūnija beigām būs būtiski satiksmes ierobežojumi
LETA

Rīgas siltums uzsācis vērienīgu siltumtrases pārbūvi Brīvības un Pērnavas ielas krustojumā, tādēļ autovadītājiem jārēķinās ar nopietniem satiksmes ierobežojumiem.

No 3. maija satiksme šajā ielu krustojumā tiks slēgta kravas transportam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas nozīmē, ka kravas transportam jārēķinās ar satiksmes liegumiem sekojošos virzienos: Senču un Miera ielas krustojumā uz Brīvības ielu. Ieriķu ielas un Gustava Zemgala gatves krustojumā virzienā uz Jorģa Zemitāna pārvada pusi, kā arī Braslas un Ieriķu ielas krustojumā virzienā uz J. Zemitāna pārvadu.

Satiksme uz Brīvības ielas abos virzienos tiks būtiski apgrūtināta un ierobežota. Tāpat jārēķinās ar apgrūtinājumiem blakus esošajās ielās. Piemēram, lai nodrošinātu satiksmes caurplūdi, Senču ielā autovadītājiem liegts kreisais pagrieziens uz Miera ielu.

Tiem autovadītājiem, kuri izmanto bezmaksas autostāvvietas, kuras ierīkotas uz ietves, būs jāmeklē cita autostāvvieta, jo Brīvības ielas autostāvvietas šajā ielas posmā tiks slēgtas.

Satiksmes organizācijas speciālisti iesaka jau laikus plānot savu ikdienas maršrutu, rēķinoties ar satiksmes ierobežojumiem un, ja tas iespējams, apbraukt tos, izvēloties pavisam citu ikdienas maršrutu.

Lasi vēl