Komentāri
”Nejutu, ka esmu alkohola reibumā”- amizantākie autovadītāju paskaidrojumi
FOTO: LETA

Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB) apkopojis dīvainākos paskaidrojumus par ceļu satiksmes negadījumu apstākļiem, kurus autovadītāji apraksta savos paskaidrojumos.

”Arī tik nopietnās lietās kā regresa prasības netrūkst dīvainu un kuriozu situāciju, kas visbiežāk rodas autovadītājiem cenšoties aprakstīt apstākļus, kā arī attaisnot savu rīcību. Paskaidrojumos netrūkst komentāru par sadzīviskām situācijām un problēmām, kas likušas autovadītājiem izraisīt negadījumus vai rīkoties pretlikumīgi, vadot spēkratu bez nepieciešamās apdrošināšanas,” stāsta LTAB valdes priekšsēdētājs Juris Stengrevics, piebilstot, ka visbiežāk šādi autovadītāji vienlaikus pārkāpuši vairākus satiksmes noteikumu punktus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zemāk uzskaitīti daži no kuriozākajiem autovadītāju paskaidrojumiem, kurus LTAB saņēmis no autovadītājiem atlīdzību un regresa lietās vai sūdzībās (saglabāta oriģinālā rakstības forma un interpunkcija):

  • ”Man nekad nav bijušas nekāda veida transportlīdzekļu vadīšanas tiesības… Automašīnas vadīšanu esmu ieguvis pašmācības ceļā… Nejutu, ka esmu alkohola reibumā… Man nav līdzekļu, lai varētu segt cietušajiem radītos zaudējumus. Cietušiem atvainošos, lūgšu piedošanu par notikušo.”
  • ”Pēc strīda ar civilsievu lielā steigā ar savu automašīnu bēgu no mājas pagalma. Tā kā kājās bija istabas čības, neizdevās laikus nobremzēt pie vārtiem… Sieva man skrēja pakaļ, tādēļ daudz laika pārdomām un situācijas izpētei neatlika.”
  • Paskaidrojums no gandrīz 70 gadus vecas kundzes par sadursmi ar mopēdu: ”.. tā kā man bija ātri jāsteidzas mājās un palika bailes, ka mani varētu noķert policija, es centos no notikuma vietas aizbraukt. Pieļauju, ka automašīna mani neklausīja tādēļ, ka automašīnai nav izieta tehniskā apskate.”
  • No saņemtās regresāta vēstules: ”Čau mana mīļā Dūdiņa… Buča. Runčuks. Sveiciens arī visiem pārējiem.” Vēlāk izrādījās, ka regresāts atrodas ieslodzījuma vietā un lūdzis vēstules saņēmēju nosūtīt citu vēstuli uz LTAB. Adresāts kļūdījies un sev domāto vēstuli nosūtījis uz LTAB.
  • ”Īsti nezinu, vai tas ir kāds blondīņu sindroms, vai vienkārši sievietes īsti nezin, kā rīkoties tādās situācijās, vai viņa tīšām tā minimāli vēlējās sabojāt savu auto…”
  • ”Pretim braucošā autovadītāja, paļaujoties uz aklu sieviešu laimi, bezatbildīgi, nenovērtējot decembra smago vakara situāciju, neapdomīgi veica kreiso pagriezienu.”
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl