Komentāri
Nederīgas medicīniskās izziņas ir 78 tūkstošiem autovadītāju
FOTO: LETA

Palielinājies to autovadītāju īpatsvars un skaits, kuriem ir derīgas medicīniskās izziņas, – šā gada janvārī nederīgas medicīniskās izziņas bija teju 13% jeb 106 500 šoferu, bet maijā vairs tikai 9,2% jeb 78 000 autovadītāju, informē Ceļu satiksmes un drošības direkcijā (CSDD).

Direkcijā gan atzīst, ka, visticamāk, visi šie vadītāji nepiedalās ceļu satiksmē kā šoferi, taču kāda autobraucēju daļa varētu būt piemirsusi par medicīniskās izziņas termiņa beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

CSDD atgādina, ka šoferiem ir iespējas pieteikties bezmaksas atgādinājumu saņemšanai, kā arī iegūt informāciju par savas medicīniskās izziņas, kā arī citu dokumentu un tehniskās apskates derīguma termiņiem. Atgādinājumu saņemšanai var pieteikties CSDD e-pakalpojumu sadaļā Reģistrācijas datu maiņa, ieliekot ķeksi “Sūtīt paziņojumus uz e-pastu”, kas nodrošina iespēju uz e-pastu saņemt atgādinājumus gan par medicīniskās izziņas derīguma termiņu, gan par vadītāja apliecības, tehniskās apskates, OCTA polises derīguma termiņiem.

CSDD informē, ka šā gada maijā bija 845 000 derīgas vadītāja apliecības un 767 000 medicīniskās izziņas, savukārt janvārī – 844 800 derīgas vadītāja apliecības un 738 300 medicīniskās izziņas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl