Nedēļas nogalē Jūrmalā ”nolocīts” “Ferrari”

Komentāri

Svētdienas, 20. jūlija, vakarā Majoros avarējis sarkans “Ferarri”. Kā portālam “Delfi” pavēstījis kāds aculiecinieks, kurš vēlējies palikt anonīms, dārgā spēkrata autovadītājs Majoros nav spējis savaldīt savu braucamo, nobraucis no ceļa un ietriecies kokā.

Pēc aculiecinieka aplēsēm, ātrums ar kādu autovadītājs ietriecās kokā varētu būt pat 100 kilometri stundā. Tāpat aculiecinieks norādījis, ka, lai gan mašīna bijusi reģistrēta Latvijā, ikdienā Jūrmalā šis pats auto esot pārvietojies ar Krievijas numurzīmēm. Neilgi pirms avārijas šis pats auto esot pamatīgi ārdījies pa Jūrmalas ielām.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl