Naktī apledos ceļi Kurzemē un Vidzemē

Komentāri
Naktī apledos ceļi Kurzemē un Vidzemē
FOTO: LETA

Meteorologi prognozē, ka naktī pārsvarā Kurzemē un Vidzemē gaidāmi nokrišņi – gan slapjš sniegs, gan lietus, tāpēc ceļi apledos, liecina VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) operatīvā informācija.

Sasalstot uz brauktuves esošajam mitrumam, var veidoties apledojums jeb tā dēvētais melnais ledus. Šādos apstākļos paaugstinātas apledošanas riska vietas ir tilti un ceļu posmi ūdenstilpju un meža tuvumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LVC aicina autovadītājus būt īpaši piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot lielāku distanci starp priekšā braucošiem transportlīdzekļiem.

Pievakarē braukšanas apstākļi ir apmierinoši, apledojums uz galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem nav konstatēts. Bez ievērojamiem nokrišņiem. Gaisa temperatūra no mīnus trīs līdz plus vienam grādam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl