Komentāri
Motoru un zirgspēku parāde – Ženēvā svētki automīļiem!
Foto: LETA

Košas krāsas, jaudīgi motori, futūristiskas dizaina līnijas, skaistas sievietes – Ženēvā ir svētki automīļiem.

Pasaules autoindustrijas uzmanība no 5.–15. martam ir pievērsta Šveicē notiekošajam Ženēvas auto šovam, kur daudzi autoražotāji demonstrē savus pēdējos sasniegumus autobūvē. Un šī nu ir tā reize, kad autoražotāji norauj noslēpumainības plīvuru no saviem lolojumiem un demonstrē – kas nu kam ir sanācis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nenoliedzami daudzi automobiļi parastam cilvēkam nekad dzīvē nebūs sasniedzami. Ne tikai tāpēc, ka to cena ir astronomiska, bet arī tāpēc, ka tie bieži vien tik saražoti vien uz roku pirkstiem saskaitāmā apmēra, un, protams, paredzēti nevis vienkārši bagātiem, bet superbagātiem un izredzētiem homosapiena sugas zilasiņu eksemplāriem.

Bet pasapņot un paskatīties nevienam vēl nav liegts, tāpēc apskati iespaidīgos spēkratus un dizaineru domas virtuozo lidojumu, kas realizējies oriģinālās auto virsbūves dizaina līnijās.

Foto!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl