Motormuzejā atklāta Latvijas auto kolekcionāru restaurēto spēkratu izstāde

2 komentāri

Londonā šajā nedēļas nogalē norisinās vērienīga antīko spēkratu parāde, kurā apskatāmi simtiem ekskluzīvi unikāli automobiļi. Pasākumā norisinās šovi ar slavenību piedalīšanos un kā allaž tie piesaista tūkstošiem apmeklētāju. Apskatīt seno laiku automobiļus gan iespējams arī Rīgā. Motormuzejā durvis vērusi jauna izstāde, kurā tiek izrādīti svaigākie Latvijas kolekcionāru restaurētie eksemplāri.

Londonas klasisko auto šovs ir tradicionāls pasākums, kas pulcē simtiem seno auto kolekcionāru. Tā viņiem ir iespēja padižoties ar savā īpašumā esošajiem restaurētajiem auto, kā arī iepazīties ar citiem kolekcionāriem. Anglijā īpaši populāri ir klasiskie 20. un 30. gadu automobiļi, ko brīvdienās var redzēt arī uz ceļiem, jo to īpašnieki nekautrējas savus rūpīgi koptos spēkratus izrādīt.

Šogad izstādē apskatāmas arī ļoti unikālas mašīnas – tostarp vairāki seni “Ferrari” sacīkšu automobiļi. Daudzu unikālo modeļu vērtība mērāma desmitos miljonu eiro.

Foto

Tikmēr Rīgas motormuzejā šodien durvis vērusi jauna izstāde ar nosaukumu ”Garža”, kurā eksponēti spilgtākie 2016. gada Latvijas Antīko automobiļu kluba biedru un kolekcionāru atradumi. Izstādē apskatāmi desmit dažādu laiku un stilu automobiļi, turklāt katram no šiem auto ir savs īpašais stāsts.

Pārējo automobiļu vidū ir gan “Jaguar”, gan “Alfa Romeo” modeļi, gan klasiskā 30. gadu stilā ieturēti Amerikāņu “Packard” un “La Salle” automobiļi. Izstāde būs apskatāma līdz maijam.

TOP komentāri

  • kaspars
  • KASPARS
    0 0 0

    KASPARS

    Sestdien 25.02.2217 no liepajas skuju ielas 4 tika nozakts retro auto MB320 ramis zagli ir zinami.Ridzenieki Sandijs BERZE-BERZINS UN KASPARS BERZE BERZINS.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl