Motociklistu Rīgas ielās kļūst aizvien vairāk; autovadītāj, uzmanies!

1 komentārs

Lai arī ārā vēl nav nekāda vasara, šķiet, motociklistus un motorolleru braucējus tas neuztrauc. Viņi kuplā skaitā sāk piepildīt Rīgas ielas. Savukārt autovadītāji vēl nav piešāvuši aci un bieži vien ātrāk braucošos divriteņu spēkratus nepamana. Tā gadījies arī kādai VW Golf vadītājai, kura, nepamanot motociklistu, iekļuva pamatīgā avārijā.

”Es braucu pa Gogoļa ielu un veicu kreiso pagriezienu uz Dzirnavu ielu. Jau iedegās dzeltenā gaisma, un es gatavojos pabeigt manevru. Es pat viņu neredzēju, viņš droši vien brauca ļoti lielā ātrumā, jo mašīna pirmajā joslā jau bija apstājusies. Tāpēc domāju, ka esmu pilnīgā drošībā. Brīdī, kad viņš manī ietriecās, es pat neredzēju, ar kādu ātrumu viņš tuvojas,” stāsta autovadītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagad avārijas vaininieka noteikšanā daudz ko noteiks liecinieku sniegtās ziņas. Vai motocikls braucis pie sarkanās gaismas, vai tomēr nē, jo kā nekā Oksana viņam nogriezusi ceļu. Par to, ka motociklists pārsniedzis ātrumu, šaubu neesot, taču to pierādīt ir ļoti grūti.

Neatliekamajā palīdzībā norāda, ka motociklistam tiešām paveicies – traumas nav smagas, lai arī viņš ar galvu izšķaidījis auto stiklu.

Jāpiebilst, ka šajā nedēļas nogalē traģisks negadījums ar divriteņu spēkratu noticis Kocēnu novadā uz autoceļa Matīši-Bērzaine-Rubene. 35 gadus vecs vīrietis, vadot motorolleru Yamaha Majesty 125, nobrauca no ceļa, apgāzās un gāja bojā.

TOP komentāri

  • Tessa
    0 0 0

    Tessa

    Kāpēc jāuzmanās man!!!Lai tak beidzot sāk normāli braukt(ievērojot noteikumus)motociklisti!!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl