Motociklistu “plosīšanās” mežos: apsaimniekotāji un braucēji meklē kopēju risinājumu

Kompromiss ir iespējams – ar šādu apņemšanos mežu saimnieki un uzraugi tikās ar motosporta pārstāvjiem. Tikšanās sarīkota, lai rastu risinājumu izbraukāto mežu un arī nereti bīstamo šķēršļu izlikšanas problēmai mežos.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • jaaa

  jaaa

  Tikkai un vienigi dabiga atlase,loti strikta,jo vairak krit ,jo labak!
 • Pats

  Pats

  Nu nav mācība puisīšiem! Nupat viens jau ar trosi saskrējās! Šitie, laikam, meklēja savu trosi! Šādiem pasākumiem ir trases! Tur tad, lai brauc! Nekāds mežs!
 • Jamulejs

  Jamulejs

  Šiem braucējiem ir lieki līdzekļi šādām izklaidēm. Lai organizē maksas trases un braukā cik patīk. Pilnīgi saprotams ka cilvēkiem nepatī ka viņu mežos nēsājas un izbraukā visas malas.
 • Meža zaķe

  Meža zaķe

  Nu jā... izveidotās mākslīgās trases sāk aizaugt, jo nav jau interesanti... pa mežu interesantāk...
  Motocikli, ūdens motocikli, sniega motocikli - nepieciešams sakārtot šo braucamrīku normatīvo aktu bāzi, jo mums jau valstī tiek risināti jautājumi tad, kad ir jau kritiski. Tas pats par elektriskajiem skrejriteņiem...
  Mums arī iepriekšējās divās sniegotajās ziemās viens gudrinieks ar sniega moci pa naktīm ielās vizinājās, ārpus pilsētas jau nav interesanti....
  Noteikumus un kriminālo atbildības jautājumus sakārtot, izveidot reģistru, kurā pieteiktos, kuros meža nogabalos vizinās un kad, kur var un kur nē...
  Tagad jau vēl nekas bīstams, bet tad, kad iestāsies ugunsbīstamais laiks, lai var atrast ugunsgrēka vaininieku un saukt pie atbildības. Un tie kas neievēro noteikumus ir atbilstoši sodāmi.
  Lauksaimnieks zemi nevar apstrādāt, jo zied viena aizsargājama puķīte vai kāda "žubīte" šobrīd perē bērniņus... makšķernieks nevar makšķerēt, jo noteiktas sugas nārasto….
  Vajag sakārtot jautājumu....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!