Komentāri

Internetā parādījies aculiecinieka uzņemts videomateriāls, kur labi redzams, kā otrdienas rītā Aleksandra Čaka un Pērnavas ielas krustojumā saduras vieglais automobilis un motocikls. Tas radījis plašas diskusijas par to, kurš tad īsti vainojams šajā negadījumā. To skaidro raidījums Degpunktā.

Rūpīgi apskatot video, redzams, ka negadījumā iesaistītā automašīna krustojumā iebrauc no joslas, no kuras to nedrīkstētu darīt. Visticamāk, šādu autobraucēja manevru neparedzēja arī motocikla stūrētājs, un tas arī izraisīja nepatīkamās sekas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ikviens, kurš kaut reizi stūrējis kādu motorizētu braucamrīku šajā krustojumā, zina, ka pārsvarā šeit valda visai intensīva satiksme. Tādēļ, lai paspētu nogriezties pa kreisi, manevrs tiek veikts, tā teikt, divos piegājienos. Iedegoties zaļajam signālam, no centra puses braucošie nereti cenšas šķērsot trīs pretējās joslas, tad nedaudz piebremzē, palaiž tos, kas no pretējās puses nogriežas pa labi, un tad mierīgi turpina kustību.

Šajā situācijā – viens, nogriežoties pa kreisi, spiež gāzi grīdā, pirms pretim braucošie paspējuši šķērsot krustojumu, otrs negaidīti aizbrauc taisni, no joslas, kuras to nedrīkstētu darīt!

VP RRP Kārtības policijas priekšnieka vietnieks Ansis Pumpurs stāsta, ka šādas un līdzīgas situācijas ir ikdiena. Viens nedaudz kļūdās, otrs nedaudz pārkāpj – rezultātā, labākajā gadījumā, tikai samīcīti “bleķi”.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl