Komentāri
Mitsubishi Motors nonācis grūtībās – tā akciju cena turpina krist
Foto: EPA / LETA

Japānas varas iestādes veikušas reidu autobūves uzņēmuma Mitsubishi Motors pētniecības centrā. Tas saistīts ar atklātībā nonākušo informāciju par degvielas patēriņa datu grozīšanu.

Autoražotāja akciju cena atkārtoti piedzīvojusi strauju kritumu. Paniska akciju pārdošana tikai divās tirdzniecības sesijās samazinājusi kompānijas tirgus vērtību par aptuveni 2,5 miljardiem dolāru.

Autoražotāja akciju cena šodien samazinājusies par 20%, salīdzinot ar 15% kritumu trešdien, kad atklātībā nonāca informācija par uzņēmuma krāpšanos.

Japānas varasiestāžu veiktais reids liecina, ka valdība varētu kompānijai saistībā ar šo skandālu piemērot apjomīgu naudas sodu. Mitsubishi trešdien atzina, ka uzņēmums manipulējis ar degvielas ekonomijas testu datiem vairāk nekā 600 tūkstošiem automobiļu. Lielākā daļa no tiem tirgoti turpat Japānā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl