3 komentāri
Meteorīts vai citplanētieši, kas radījis milzu bedri uz šosejas pie Salaspils?
Aculiecinieka foto, Facebook

Sociālā tīkla Facebook lietotāji pauž sašutumu par situāciju, kas izveidojusies uz šosejas Rīga–Daugavpils, netālu no Salaspils. Kāda lietotāja publicējusi fotogrāfiju, kurā redzams, ka uz nesen remontētās šosejas izveidojusies milzu bedre.

Šobrīd ceļa posmā satiksme tiek organizēta pa vienu braukšanas joslu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas Valsts ceļu mājaslapā publiskotā informācija liecina, ka valsts galvenā autoceļa Rīga–Daugavpils–Krāslava–Baltkrievijas robeža (Pāternieki) (A6) 18,10. km, izbraucot no Salaspils Rīgas virzienā, brauktuvē ir izveidojies iesēdums un ir uzstādīts ātruma ierobežojums 50 km/h.

Iesēdums radies pēc darbiem, kas pērn tika veikti, lai nodrošinātu ūdenssaimniecības attīstības Salaspils novada Salaspilī un Saulkalnē 2. kārtu. Darbu ietvaros tika izbūvēts kanalizācijas vads, šķērsojot autoceļu ar caurspiešanas metodi.

Aculiecinieka foto, Facebook

Aculiecinieka foto, Facebook

TOP komentāri

  • zvaigžņu vilks
  • nodoklis
    +1 +1 0

    nodoklis

    Ceļa nodoklī bedre. Saprotams, ka ceļu uzturētājiem pēc šīs ziemas daudz līdzekļu palikuši pāri, tik diemžēl nekur neraksta par to kur un kā izmantos. Ganjau, ka kabatās sabāzuši sušķi.
  • sintija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl