Mans pirmais izbrauciens ar velo uz auto jumta!

Komentāri
Mans pirmais izbrauciens ar velo uz auto jumta!
Foto: Ieva Siugale

Liekam velosipēdu uz auto jumta un braucam – sākumā ļoti lēni, uzmanīgi un reaģējot uz katru jauno skaņu:)!  Sākumā mazliet bailīgi, bet ar katru kilometru sāku aprast.

Galvenais atcerēties, ka ritenis ir uz auto jumta un ka nu auto ir krietni augstāks. Kā mani brīdināja, tad jāatceras esot par daudzstāvu autostāvvietām, jo tur ar iebraukšanu varētu būt sarežģītāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā brauciens komfortabls, pa līdzenu ceļu ideāli, pa bedrēm dzirdamas skaņas – stājos, lai apskatītu, vai ritenis kārtīgi turas un vai viss kārtībā. Un, protams, viss ir lieliski un nav nekāda pamata to apšaubīt, jo #Thule asociējas tikai un vienīgi ar augstu kvalitāti, un velo turētājs jau tieši velosipēdu pārvadāšanai arī ir īpaši izgudrots! Ar katru kilometru kļūstu arvien drošāka. Cenšos līdzenāk iebraukt līkumos un bremzēt mierīgāk kā parasti, liekas, ka tas pašam ritenim varētu patikt labāk. Tā kā ceļu satiksmes noteikumus cenšos ievērot, tad nav nekādas vajadzības testēt ātrumu – braucu ar maksimāli atļauto, kas der, arī vedot velosipēdu uz jumta.

Man patīk, un es priecājos, cik daudz iespēju, kur brīvajā laikā pavizināties ar velo:)) Jākaļ plāni tālākiem izbraucieniem…

Ja vēlies atbalstīt Ievu velo konkursā, tad balso par viņu šeit!

Foto

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl