Madonas pusē atkal notiks autofotoorientēšanās brauciens

0 Komentāru
Madonas pusē atkal notiks autofotoorientēšanās brauciens
Avots: autofotoorientesanas.lv

Pēc dažu gadu pārtraukuma 28.jūnijā Madonas, Cesvaines un Varakļānu apkārtnē atkal norisināsaies autofotoorientēšanās. Šoreiz notikumam dots nosaukums “Ražots Madonā”.

Autofotootientēšanās ir aktivitāte, kurā apvienotas uzreiz četras izklaides – braukšana ar auto, orientēšanās pēc kartes, fotografēšanās un ekspresekskursija pa interesantām un neparastām Latvijas vietām.

Nosaukums “Ražots Madonā” braucienam tiek dots tādēļ, ka, kā norāda paši organizatori, šis posms ir 100% Madonas novada “produkts”. Gan posma organizatori – SIA “DigitalZOO”, gan ārpakalpojumu sniedzēji ir Madonas novada mazie uzņēmēji. Pateicoties Madonas novada pašvaldības atbalstam, katra komanda, kas piedalīsies braucienā “Ražots Madonā”, saņems arī dāvanas no Madonas novada ražošanas uzņēmumiem un mājražotājiem.

Pasākumā 28.jūnijā var piedalīties ikviens, 8 stundu laikā meklējot interesantākās, iespējams, daudziem pat nezināmas vai sen neapmeklētas tūrisma apskates vietas un dabas objektus.

Brauciena laikā komandām būs jāatsvaidzina arī skolas matemātikas zināšanas, jānobrauc leģenda, jāpiedalās fotomedībās Madonā un jāveic kāds neparasts uzdevums, par kuru tiks paziņots sacensību dienā.

Uzvarēs tā komanda, kura būs ieguvusi visvairāk punktu un nobraukusi visīsāko maršrutu.

Sacensību starts būs “Smeceres krogā”, bet finišs – saimniecībā “Bieles” Ļaudonas pag., Madonas novadā.

Pasākuma norise:

Sestdiena, 28.jūnijs

9:00 – 09:40 reģistrācija

09:45 dalībnieku sapulce

10:00 pirmā auto starts

18:00 pirmā auto finišs

Otrdiena, 1.jūlijs

18:00 neoficiālo rezultātu publicēšana interneta portālā autofotoorientesanas.lv

Trešdiena, 2.jūlijs

12:00 oficiālo rezultātu publicēšana interneta portālā autofotoorientesanas.lv

Lai piedalītos, nepieciešama komanda no vismaz 2 cilvēkiem, vieglais automobilis, digitālais fotoaparāts, ceļu karte “Austrumvidzeme/Ziemeļlatgale”.

GPS iekārtu izmantošana sacensību laikā nav atļauta.

Pieteikties braucienam iespējams sacensību mājaslapā autofotoorientesanas.lv.

0 Komentāru