Komentāri
LVC izplata brīdinājumu! Šorīt uz ceļiem iespējams apledojums!
LETA

VAS Latvijas Valsts ceļi aicina vadītājus šorīt būt uzmanīgiem, jo saskaņā ar meteorologu prognozēm ir gaidāmi mainīgi laikapstākļi – daudzviet valstī ir lijis, nakts otrajā pusē lietus ir mitējies, bet, kļūstot vēsākam, ir iespējama apledojuma veidošanās, īpaši uzmanīgiem jābūt, braucot pār tiltiem. Lielākā iespējamība uz apledojuma veidošanos šorīt ir Kurzemē, Zemgalē un Rīgas apkārtnē.

Īpaši piesardzīgiem jābūt tiem autovadītājiem, kas jau ir nomainījuši ziemas riepas – laikapstākļi šorīt ir vairāk raksturīgi agram pavasarim. Ja konstatējat, ka ceļš ir apledojis, svarīgi ir palielināt distanci līdz priekšā esošiem transportlīdzekļiem un būt īpaši modriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aicinām autovadītājus informēt VAS Latvijas Valsts ceļi par apgrūtinātajiem braukšanas apstākļiem pa diennakts bezmaksas tālruni: 80005555, www.lvceli.lv, kā arī uzņēmuma kontos sociālajos tīklos Twitter un Facebook. Informācija tiek operatīvi nodota ceļu uzturētājiem, lai nepieciešamības gadījumā tie nodrošinātu ceļu kaisīšanu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl