LVC informē, kur šogad plānots veikt autoceļu remontdarbus

0 Komentāru

Šogad VAS “Latvijas Valsts ceļi” plāno veikt remontdarbus vairākos ceļo posmos – gan uz valsts galvenajiem, gan reģionālajiem ceļu posmiem, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) valdes priekšsēdētājs Jānis Lange.

Viņš informē, ka “Latvijas Valsts ceļi” šogad kopumā plānoto remontdarbu kopējais apjoms sasniedz 1200 kilometrus.

Jānis Lange
LVC valdes priekšsēdētājs

Šogad esam plānojuši strādāt uz 1200 kilometriem valsts autoceļos. Lielākie darbi būs uz galvenajiem autoceļiem. Es ļoti ceru, ka mēs uzsāksim Bērzkroga posma pārbūvi, kas atrodas uz Veclaicenes šosejas. Turpināsies darbi uz Liepājas šosejas posmā Saldus – Skrunda. Tālāk no Liepājas uz Nīcu. No tādiem garākiem posmiem noteikti jāpiemin A1 šoseja no Saulkrastiem līdz Salacgrīvai, kur tiks mainīta seguma virskārta. Notiks vesela virkne darbu arī uz reģionālajiem autoceļiem: Ķekava-Skaistkalne, Jelgava-Tukums, Kuldīga-Alsunga un daudzi citi. Tie būs vairāk nekā 150 objekti visā valsts ceļu tīklā. Tos var apskatīt mūsu mājaslapā. Vasarā, plānojot braucienus, noteikti iesakām ieskatīties mūsu mājaslapā un lietot programmu “Waze”, lai redzētu, cik nepieciešams laiks braucieniem.

Tāpat Lange min, ka atļautais braukšanas ātrums līdz 100 kilometriem stundā arī šovasar, visticamāk, Latvijā tiks palielināts tajos pašos ceļu posmos, kur pērn. Viņš piebilda, ka lēmums par atļautā braukšanas ātruma palielināšanu atsevišķos ceļu posmos līdz 100 kilometriem stundā varētu tikt pieņemts aprīlī.

Tāpat jau vēstīts, ka ūdens Latvijā pārrauj ceļus un appludina īpašumus.

Plūdi Tērvetes dabas parkā

Svētes upe pie Ūziņiem

Plūdi Tukumā

0 Komentāru