Lūk, šāda ideja! No autoceļiem varētu “aizvākt” baltās līnijas, lai samazinātu braukšanas ātrumu

1 komentārs

Lielbritānijā ar interesantu ierosinājumu nākuši klajā autoceļu pārraugi. Proti, ir izteikts priekšlikums uz lielajiem ceļiem likvidēt baltās līnijas, vēsta britu izdevums The Times.

Idejas autori skaidro, ka no līnijām brīvi jeb “tukši” ceļi autovadītājos radot nedrošības sajūtu un līdz ar to samazinātos vidējais braukšanas ātrums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saskaņā ar pētījuma datiem uz ceļiem bez apzīmējumiem vidējais ātrums samazinās par aptuveni 20 kilometriem stundā.

Portāls Skaties.lv jau vairākkārt vēstījis, ka Latvijā viens no autoavāriju biežāk izplatītajiem iemesliem ir atļautā braukšanas ātruma pārkāpšana.

Video

Drīzumā uz Latvijas ceļiem būs vairāk netrafarēto policijas automašīnu

Lai disciplinētu autovadītājus Latvijas ceļu satiksmē, policija jau pirms diviem gadiem plānoja iesaistīt vairāk netrafarēto automašīnu – ilgu laiku tās bija tikai piecas. Kopumā policijai būtu nepieciešamas 40 netrafarētās mašīnas, taču līdz šim līdzekļi tam nebija atrasti.

Jāpiebilst, ka iepriekšējais gads neturpināja traģisko 2014. gadu bojāgājušo ziņā, kad uz Latvijas ceļiem dzīvību zaudēja 212 cilvēki, kas bija gandrīz par ceturtdaļu vairāk nekā 2012. un 2013.gadā. Pērnais gads melno 2014. gada statistiku neatkārtoja, jo cilvēki, kas kāpuši auto, vairāk bija padomājuši par savu drošību.

TOP komentāri

  • rt
    0 0 0

    rt

    Absolūti plānprātiņi.
    Nākamais ierosinājums būs, ka jālikvidē vadītāja sēdeklis jo tad braukšana būs neērtāka un attiecīgi mazāks ātrums.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl