Linkaits aicina pašvaldības atteikties no braukšanas maksas atvieglojumiem sabiedriskajā transportā

Lai mazinātu iespēju inficēties ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19, satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP) aicina pašvaldības izvērtēt iespēju atteikties no braukšanas maksas atvieglojumiem atsevišķām iedzīvotāju grupām.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Antra Dace Viļumsone

  Antra Dace Viļumsone

  Tā tad lauku vecļaužiem jāmirs badā, jo autobusu biļetes nopirkt nevarēs par skaidru naudu, internets nav. Jā, mums visi ir ļoti pārtikuši visiem datori, mobilie telefoni ar internetu, personīgie autiņi. Kā vienmēr cietīs tie neaizsargātie. Ir tāds teiciens nabags dabūs pa ādu baznīcā, bagātais pat krogā ne
  • Agnese Līcīte

   Agnese Līcīte

   Rekomendē norēķināties ar karti, ja nav tādas iespējas, var un varēs maksāt ar skaidru naudu. Nauda ir viena no netīrākajām lietām, ne vien šoferim apdraudējums, kad omīte liek savu naudiņu šofera saujā, bet arī omītei pašai, saņemot atlikumu. Svarīgākais atcerēties, ka, ja nav nomazgātas rokas, cepumus no maisiņa makškerēt nevajadzētu. Aizbraucam mājās, nomazgājam rokas un tad našķojamies. Kā piemērs, jo šodien redzēts - tikko cilvēks no šofera saņem atlikumā sīknaudu, arī brokastpauze tūlīt. Sargāsim paši sevi, tad arī nebūs iemesla pārdzīvot par iespēju saslimt. Un distance autobusos ir apsveicami.
  • Antra Dace Viļumsone

   Antra Dace Viļumsone

   Agnese Līcīte Par distanci un roku mazgāšanu neiet runa un ne jau lauku tantuki to zarazu izplata, bet tie, kam uz citiem uzspļaut. Kā bijušā veselības ministre teca nelikvīdi - pensionāriem, slimie
  • Agnese Līcīte

   Agnese Līcīte

   Vēlreiz atkārtoju, precizēšu teikto - jaunieši varbūt vairāk norēķināsies ar kartēm, līdz ar to iespēja inficēties (kas tik un tā noteikti ir neliela) ar sīknaudu, ko sirmgalvis saņem atlikumā no šofera, būs niecīgāka.
  • Rihard Borovkov

   Rihard Borovkov

   Antra Dace Viļumsone kur viņiem tagad jābrauc? Veikali ir pie mājām!
  • Antra Dace Viļumsone

   Antra Dace Viļumsone

   Acīm redzot laukos sen nav būts,es nerunāju par pilsētniekiem.
 • Līga Ābola

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!