Lietus laikā gājēji regulāri saņem ūdens šaltis no autovadītājiem

Komentāri

Šajās dienās pamatīgi līst; ielās veidojas peļķes. Un tas nozīmē, ka jārēķinās ar iespēju saņemt ūdens šalti no garām braucošām automašīnām. Likums liek autovadītājiem braukt tā, lai neapskādētu gājējus, taču eksperti norāda arī uz problēmu, kāpēc šo normu ne vienmēr var īstenot.

LNT Ziņu satiktie gājēji, kurus satikām Rīgas ielās, ir neizpratnē, kāpēc autovadītāji lietus laikā nedomā par tiem, kuri pārvietojas ar kājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr autoeksperti uzskata, ka vaina nav tikai autovadītājos – ielas nav labi uzturētas.

Ceļu satiksmes dalībniekiem jārīkojas tā, lai nerādītu satiksmei bīstamas vai traucējošas situācijas un nenodarītu zaudējumus, rakstīts Satiksmes noteikumos. Administratīvo pārkāpumu kodekss par šo nodarījumu paredz brīdinājumu vai 7 eiro sodu, taču ceļu policisti parasti brīdina.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl