Lietas, kas noteikti jāzina motociklistiem

Komentāri

2. Gaismas

2/5

Izņemot dažus entuziastus, kuri motobraukšanu piekopj visu gadu, lielais vairums no mums rudenī motociklu noliek ”atpūsties”. Atnākot pavasarim, tam pēc ilgstošas dīkstāves nepieciešams attiecīgas pārbaudes, vispārējā tehniskā stāvokļa novērtējums un sagatavošana, lai sezonas pirmie izbraucieni būtu droši un bez lieka riska.

Dzinēja darbība

FOTO: Flickr

FOTO: Flickr

Jāpārbauda, vai dzinējs bez problēmām darbojas dažādos ekspluatācijas režīmos. Vai tas normāli uztur tukšgaitas apgriezienus, vai darbojas vienmērīgi un stabili, kā reaģē uz akselerāciju. Neveikli noslāpt krustojumā vai vajadzīgajā mirklī nespēt paātrināties – tie ir reāli apdraudējumi, ja, sākot sezonu, nav nomainīta ziemas konservācijas degviela, pārbaudītas aizdedzes sveces un dzinēja barošanas sistēma.

2. Gaismas

2/5
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl