Lielākajā daļā Latvijas apgrūtināti braukšanas apstākļi

2 komentāri
Lielākajā daļā Latvijas apgrūtināti braukšanas apstākļi
EDIJS PĀLENS, LETA

Pirmdien, 21. janvārī, sniega un apledojuma dēļ lielākajā daļā Latvijas apgrūtināti braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, liecina VAS “Latvijas Valsts ceļi” apkopotā informācija.

Braukšanas apstākļi ir apgrūtināti Ainažu šosejas posmā no Berģiem līdz Ainažiem, Vidzemes šosejas posmā no Rīgas līdz Virešiem, Valmieras šosejas posmā no Murjāņiem līdz Valkai, uz Rīgas apvedceļiem (A4 un A5) visa maršruta garumā, Daugavpils šosejas posmā no Rīgas līdz Nīcgalei, uz Bauskas šosejas visa maršruta garumā, kā arī Jelgavas šosejas posmā no Rīgas līdz Jelgavai.

Tāpat ar apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem jārēķinās Liepājas šosejas posmā no Rīgas līdz Kalnciemam, Ventspils šosejas posmā no Rīgas līdz Kūdrai, Rēzeknes šosejas posmā no Jēkabpils līdz Varakļāniem, Grebņeva-Medumi šosejas posmā Rēzekne – Špoģi, uz Kokneses šosejas visa maršruta garumā, kā arī uz ceļa Pļaviņas – Gulbene.

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Rīgas, Aizkraukles, Bauskas, Cēsu, Gulbenes, Jēkabpils, Limbažu, Madonas, Ogres, Preiļu, Valmieras un Valkas apkārtnē.

Autovadītāji tiek aicināti izvēlēties ceļu segumam un stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, distanci un stilu, kā arī neaizmirst, ka ziemas laikā ceļa stāvoklis var mainīties ļoti strauji.

2 komentāri