Lielākā daļa iedzīvotāju atbalsta ideju publicēt dzērājšoferu vārdus

Komentāri
Lielākā daļa iedzīvotāju atbalsta ideju publicēt dzērājšoferu vārdus
Foto: Flickr

Lielākā daļa jeb 57% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju atbalsta ideju par reibumā pieķerto transportlīdzekļu vadītāju vārdu publiskošanu, liecina pētījumu aģentūras TNS un LNT raidījuma ”900 sekundes” veiktā aptauja.

Jāatgādina, ka šogad uz Latvijas ceļiem notikušos ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaits ir bijis lielāks nekā citus gadus. Vēl nesen Latviju pāršalca ziņa par traģisku avāriju uz Tallinas šosejas, kas paņēma četru cilvēku dzīvības. Viens no izskanējušajiem risinājumiem, kas varētu mazināt ceļu satiksmes negadījumu skaitu, ir publiskot reibumā braukušā šofera vārdu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nedaudz vairāk nekā trešdaļa jeb 35% aptaujāto Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju šādu pieeju neatbalsta. Tikmēr desmitā daļa (8%) iedzīvotāju nav norādījuši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Savukārt ideju ieviest soda apmēru, kas atbilstu pārkāpēja ienākumu līmenim, proti, šoferim ar augstāko ienākumu līmeni arī sods būtu augstāks, atbalsta 58% internetā aptaujāto Latvijas iedzīvotāju. ”Pret” šādu ideju ir 36% respondentu, bet 6% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl